Miejskie odkrycia z marką Merrell

Fot. Merrell

Nadchodzącej jesieni każdy mężczyzna może stać się prawdziwym odkrywcą bez opuszczania miasta. Wystarczy zostawić w domu kluczyki od samochodu, wyłączyć w telefonie aplikację z mapą, zdać się na własny instynkt i założyć wygodne Merrell Rant Dex. Miejski odkrywca porusza się pieszo lub rowerem i w każdej chwili jest gotowy rozpocząć przygodę.

 

Odkrywanie miasta wiąże się z przemierzaniem wielu kilometrów, odkrywaniem nowych tras i odnajdywaniem ciekawych miejsc. Czasem przychodzi ochota, aby porzucić uczęszczane bulwary i przemieszczać się bocznymi uliczkami. Nadrobioną drogę rekompensuje zmysł odkrywcy, który budzi się w każdym mężczyźnie bez względu na wiek. W przypadkowo napotkanym zaułku można odkryć malowniczą kamienicę wartą uchwycenia na fotografii lub wiekowy, porzucony wehikuł, który zainteresuje nie tylko fanów motoryzacji, ale także poszukiwaczy miejskich legend. Badanie zurbanizowanych przestrzeni doczekało się nawet swojej ekstremalnej formy. Miejska eksploracja to odkrywanie zazwyczaj niewidocznych lub niedostępnych miejsc ludzkiej cywilizacji. To także sprawdzanie co wcześniej znajdowało się w danym budynku np. dawna synagoga przekształcona w bibliotekę lub szpital w modny klub.

 

Miejski odkrywca musi wyposażyć się przede wszystkim w wygodne buty, takie jak Merrell Rant Dex, które pozwolą na wielogodzinne przemierzanie ulic. Wykonane z materiału, skóry licowej i zamszu oraz wyposażone w wyściółkę z oddychającej siateczki z technologią M-Select FRESH zapewnią stopom świeżość przez cały dzień. Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole zamortyzuje wstrząsy i poprawi stabilność. Na bardziej wymagających miejskich szlakach sprawdzi się podeszwa zewnętrzna z technologią M-Select GRIP, która zapewni dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.