MEDI-system modernizuje placówki opiekuńczo-rehabilitacyjne z UNIT4 TETA

MEDI-system, który posiada sześć nowoczesnych placówek opiekuńczo-rehabilitacyjnych na Mazowszu, postanowił wdrożyć rozwiązania oferowane przez UNIT4 TETA. Inwestycja w profesjonalne oprogramowanie biznesowe potwierdza, że firma stawia na nieustanny rozwój na każdym polu.

 

UNIT4 TETA jest jednym z największych w Polsce producentów oprogramowania biznesowego. Nie jest to jej pierwsza współpraca z firmą z branży medycznej. Spółka ma na swoim koncie wdrożenia programów biznesowych między innymi w firmach LuxMed czy Voxel. Teraz UNIT4 TETA rozpoczęła współpracę z MEDI-system, w ramach której zostanie zastosowane oprogramowanie TETA HR (dawniej TETA Personel) oraz TETA Web (dawniej TETA Galactica). MEDI-system posiada dwunastoletnie doświadczenie w zapewnianiu profesjonalnej opieki medycznej, szczególnie w obszarach rehabilitacji stacjonarnej oraz opieki długoterminowej.

„Od kilkunastu lat firma MEDI-system systematycznie się rozwija. Wdrożenie programu TETA HR pozwoli na usprawnienie systemu kadrowo-płacowego, by współgrał on z tempem rozwoju całej firmy. Liczymy, że współpraca z UNIT4 TETA usprawni komunikację na poszczególnych szczeblach oraz zwiększy poziom poinformowania pracowników, co pozytywnie wpłynie na rozbudowę firmy. Możliwe, że w przyszłości wdrażane będą inne moduły, jednak teraz koncentrujemy się na tym konkretnym projekcie” – mówi Agnieszka Soszyńska, specjalista ds. kadr płac w MEDI-system.

Centralizacja informacji, skrócenie czasu poświęcanego na zarządzanie obiegiem dokumentów, wsparcie w obsłudze rozliczeń czasu pracy, to tylko niektóre z funkcjonalności TETA HR, które zostaną wdrożone w ośrodkach i placówkach MEDI-system.

„Rozpoczęliśmy już proces wdrożenia w firmie MEDI-system. Projekt obejmuje twarde elementy systemu TETA HR oraz samoobsługowej platformy webowej. Dostęp do wybranych procesów biznesowych przez przeglądarkę internetową umożliwi centralizację informacji. Dzięki temu pracownicy zyskają dostęp do wybranych danych, dotyczących np. urlopów czy delegacji, bez względu na ograniczenia geograficzne czy czasowe. System skraca czas obiegu dokumentów pozwalając na budowanie własnych ścieżek przepływu dokumentów pomiędzy określonymi osobami, według odpowiednich reguł biznesowych. MEDI-system to nowoczesna firma idąca z duchem czasu, która podejmuje kolejne kroki, żeby się rozwijać. Cieszymy się ze współpracy z organizacją o podobnym do naszego podejściu, zdającą sobie sprawę z konieczności ciągłego rozwoju w dzisiejszych czasach” – informuje Wojciech Lubicz-Miszewski, lider projektu z UNIT4 TETA.

UNIT4 TETA ma już na swoim koncie współpracę z firmami i instytucjami o różnym profilu działalności. Projekt z MEDI-system jest kolejnym dowodem, że rozwiązania informatyczne znajdują zastosowanie w wielu branżach, także tych mających na uwadze bezpośrednią pomoc ludziom.