Mark Freeman dyrektorem dzialu wycen i doradztwa

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła, że Mark Freeman został mianowany dyrektorem działu wycen i doradztwa warszawskiego biura firmy w Polsce.

 

Mark ma ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, które zdobył pracując w Wielkiej Brytanii, Polsce i na Węgrzech.

 

Ostatnio Mark kierował zespołem ds. wycen i doradztwa w firmie Savills w Polsce, w której pełnił również funkcję członka zarządu. Wcześniej pracował w firmie JLL w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce, gdzie kierował działem wycen. W 1999 r. przeniósł się do firmy DTZ na Węgry, gdzie został dyrektorem sekcji ds. inwestycji regionalnych. W 2005 r. wrócił do Polski i rozpoczął pracę w King Sturge jako członek zarządu oraz dyrektor działu wycen w regionie CEE. Mark jest członkiem RICS.

 

Charles Taylor, Partner Zarządzający w firmie Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: „Cieszymy się, że Mark dołączył do działu wycen i doradztwa, który osiągnął pozycję wiodącego zespołu w Europie Środkowej. Wiedza i doświadczenie Marka przyczynią się do dalszego umocnienia pozycji działu”.

 

Nominacja Marka nastąpiła niedługo po mianowaniu Duncana Suntera z firmy CBRE dyrektorem działu wycen i doradztwa firmy C&W w Szwecji.

 

W skali globalnej sekcja wycen i doradztwa firmy Cushman & Wakefield znajduje się w 98 biurach. W zeszłym roku 640 rzeczoznawców dokonało wycen obejmujących nieruchomości warte ponad 1,1 bilionów USD.