Mariusz Szymojko ambasadorem  marki René Furterer w Polsce

Stylista fryzur Mariusz Szymojko został Ambasadorem gamy kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów marki René Furterer należącej do francuskiej firmy kosmetycznej Pierre Fabre Dermo-Cosmetique. Współpraca będzie przebiegać w ramach kampanii informacyjnej pod hasłem  „René Furterer – bo każda z nas jest inna!”.

Mariusz Szymojko, Ambasador marki René Furterer to doświadczony stylista fryzur. W swoim salonie na co dzień doradza klientom, jaką wybrać fryzurę i co zrobić by mieć zadbane i piękne włosy. Ceniony za mistrzowskie cięcie i spektakularne metamorfozy, jak twierdzi, aby odnieść sukces i by stylizacja była w pełni udana, niezbędne jest zastosowanie właściwej pielęgnacji. Dlatego we współpracy z marką René Furterer w ramach kampanii informacyjnej „René Furterer bo każda z nas jest inna!” będzie informował opinię publiczną, jak dbać o włosy na bazie produktów René Furterer, by zapewnić im właściwą ochronę i sprawić, by włosy były odżywione, lśniące i perfekcyjnie gładkie.

„Uczestniczę w różnych przedsięwzięciach i przez wiele lat współpracowałem z wiodącymi firmami kosmetycznymi. René Furterer to renomowana marka, doskonale rozpoznawalna na światowym rynku. Cenię jej produkty przede wszystkim za ich skuteczność, jakość i bogatą gamę kosmetyków. W Studio Fryzur Mariusz Szymojko staram się indywidualnie podchodzić do każdego klienta. Podobnie jak marka, która stworzyła kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji pod kątem naszych indywidualnych potrzeb. Stąd zrodził się pomysł, aby kampanię i wspólne aktywności prowadzić pod hasłem: „René Furterer bo każda z nas jest inna!”. Działania będziemy realizować między innymi w social mediach na profilu Studia Fryzur Mariusz Szymojko na Facebooku.” – stwierdza Mariusz Szymojko, Ambasador marki René Furterer w Polsce.