ManaGame.pl wychodzi do ludzi

Do tej pory internetowa gra ManaGame.pl znajdowała się w fazie rozwojowej. Nieustanne prace nad jej ulepszeniem i wprowadzeniem coraz to nowych funkcjonalności sprawiały, że twórcy skupiali się na pracy nad swoją aplikacją. Momentem zwrotnym była konferencja „Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości”, zorganizowana 27 sierpnia na Uczelni Łazarskiego. Od tamtej pory organizatorzy częściej pojawiają się na różnego rodzaju wydarzeniach, promując ideę Przedsiębiorczej Szkoły Jutra.

ManaGame.pl obecny był m.in. na gliwickim Dniu Nauki i Przedsiębiorczości, konferencji „HR w Polsce”, warszawskich targach outsourcingu oraz targach Pracodawcy i Przedsiębiorczości..

26 września w gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości odbył się Dzień Nauki i Przedsiębiorczości w ramach Festiwalu Jabłka. Była to okazja do zaprezentowania Mana Game szerszej publiczności. Wśród licznych gości obecni byli między innymi uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 w Bytomiu. Młodzież bawiła się znakomicie mogąc wziąć udział w testowaniu gry. Największą przyjemność dostarczyła im rywalizacja oraz możliwość zbudowania od podstaw własnej firmy. Zarabianie wirtualnych pieniędzy bardzo pobudziło młodzieży do aktywnego działania.

9 października ManaGame.pl miał przyjemność gościć na konferencji „HR w Polsce”, organizowanej przez portal HR Polska. Wojciech Gawlik, pomysłodawca projektu, występował w roli prelegenta i wystawcy. 16 października w warszawskim centrum EXPO XXI miał natomiast możliwość wystąpić w roli człowieka niespodzianki.

23 października projekt obecny był na odbywających się na Politechnice Śląskiej targach Pracodawcy i Przedsiębiorczości. Udział w tych wydarzeniach pozwolił na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a odzew jaki otrzymała  gra był niezwykle pozytywny. Czynna obecność na targach poskutkowała podjęciem współpracy z nowym placówkami.

W najbliższym czasie projekt ManaGame.pl obecny będzie na HRexpo w Warszawie, które odbędzie się 21 listopada.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie portal.managame.pl.