Małgosia Bręczewska w Stacji Mercedes

Fot. Stacja Mercedes

W czwartek, 28 sierpnia o godzinie 18.00, przed gośćmi Stacji Mercedes wystąpi Małgosia Bręczewska. Pełne ciepła brzmienia i wokale oraz liryczna opowieść budująca ciekawy klimat, to cechy charakterystyczne jej utworów.

 

Pod nazwą Małgosia Bręczewska kryje się formacja muzyczna z Wrocławia, której liderką jest, Małgosia – autorka muzyki oraz wokalistka. Wraz z poetą Piotrem Trysłą, tworzą teksty do piosenek – pełne lirycznego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość, przesiąknięte kobiecością i ulotne. Ich muzyka to połączenie wielu gatunków. Znajdą się tu elementy avant popu, jazzowej improwizacji i folku. Całość spaja charyzmatyczna osobowość Małgosi, której znakiem rozpoznawczym jest ciepła i niezwykle kojąca barwa głosu.

Piękne melodie, świetne teksty i oryginalne aranże działają jak magnes i przyciągają na koncerty Małgosi coraz szersze grono słuchaczy. Obcowanie z energią koncertową artystki, to dla odbiorcy mocno elektryzujące i wzruszające przeżycie.

Wizytówką zespołu są znakomici instrumentaliści, towarzyszący na co dzień wielu, cenionym twórcom. Do muzyków współpracujących z Małgosią należą: Maciek Mazurek – gitara, Jakub Olejnik – kontrabas, Piotr Mizgalski – gitara, Wojciech Buliński – perkusja, Robert Jarmużek – piano, Piotrek Mazurek – gitara basowa.

Serdecznie zapraszamy na koncert Małgosi Bręczewskiej w Stacji Mercedes.

www.malgosiabreczewska.pl

https://soundcloud.com/malgosiabreczewska

https://www.facebook.com/MalgosiaBreczewska

https://www.youtube.com/user/breczewska

 

 

 

 

 

***

Stacja Mercedes przez całe lato (do 7 września 2014) oferuje spotkania z wyjątkowymi osobami, koncerty, projekcje filmowe, spektakle, gry miejskie oraz atrakcje dla najmłodszych. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem
– Grupa Warszawa.
Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, CLA i GLA.

 

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.

Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.