M·A·C AIDS Fund świętuje zebranie 400 milionów dolarów  przy pomocy globalnego wolontariatu

M•A•C AIDS Fund czołowy, globalny fundator programów walki z HIV/AIDS ma zaszczyt ogłosić, że kampania VIVA GLAM zebrała 400 milionów dolarów dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków z kolekcji VIVA GLAM. Celem tej kampanii jest pomoc przedstawicielom każdej rasy, grupy wiekowej oraz płci na całym świecie, którzy w jakikolwiek sposób dotknięci są przez HIV i AIDS. Nasza marka świętuje ten sukces poprzez współpracę ze światowymi osobistościami, pracownikami M·A·C oraz lokalnymi organizacjami walczącymi z HIV/AIDS na całym świecie w międzynarodowej inicjatywie angażującej wolontariuszy z  35 rynków.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że udało nam się dokonać tak wspaniałego sukcesu. W przyszłości chcielibyśmy nawiązać współpracę z jeszcze bardziej wyspecjalizowanymi organizacjami dzięki czemu będziemy mogli zwiększyć nasze zaangażowanie i doprowadzić do zakończenia tego problemu,” powiedziała Nancy Mahon, Senior Vice President dla Estée Lauder Global Philanthropy and Corporate Citizenship oraz Global Executive Director dla M·A·C AIDS Fund. “M·A·C AIDS Fund współpracuje z naszymi klientami, pracownikami, dostawcami i sprzedawcami aby wspierać najbardziej cierpiące populacje i zapewnić ludziom dotkniętym HIV i AIDS dostęp do usług, których potrzebują.

Jeśli chcesz śledzić naszą działalność globalnie, jesteśmy dostępni na #MACCares na wszystkich platformach Social Media.

HISTORIA M∙A∙C AIDS FUND

M∙A∙C AIDS Fund, który jest duszą i sercem M∙A∙C Cosmetics został założony w 1994. Jego celem było wspieranie mężczyzn, kobiet i dzieci na całym świecie dotkniętych przez HIV i AIDS. MAF jest pionierem jeśli chodzi o wsparcie finansowe organizacji zajmujących się pomocą potrzebującym regionom i populacjom znajdującym się na tych terenach. MAF jako organizacja, która ostatnio została okrzyknięta topowym darczyńcą przez Funders Concerned About AIDS jest łącznikiem pomiędzy ubóstwem oraz HIV/AIDS. Dzięki wsparciu wielu organizacji na całym świecie, dostarczających szeroki zakres usług osobom żyjącym z HIV/AIDS, do dnia dzisiejszego, MAF zebrał ponad 400 milionów dolarów tylko i wyłącznie dzięki sprzedaż błyszczyków i pomadek VIVA GLAM, przekazując 100 procent z dochodu na walkę z HIV i AIDS. Więcej informacji na stronie www.macaidsfund.org