Luisa Spagnoli – włoski szyk w Domu Mody Klif

Dla wszystkich, którzy uwielbiają włoską modę, obowiązkowym przystankiem w Domu Mody Klif będzie nowy butik Luisy Spagnoli.  Dobry smak, kreatywność i starannie dobrane akcesoria, to wyróżniki kolekcji tej marki na jesień i zimę 2014/2015. 

Marka Luisa Spagnoli jest owocem pracy czterech pokoleń włoskich przedsiębiorców: Luisy Spagnoli, Mario Spagnoli, Lino Spagnoli oraz Nicoletty Spagnoli. Dzięki mieszance twórczej energii, umiejętności zawodowych i produkcyjnych marka Luisa Spagnoli kojarzy się dzisiaj z prestiżem i jakością,  znana jest z projektów ubrań świetnie prezentujących się na sylwetce oraz doskonale dobranych akcesoriów, które są dopełnieniem stylizacji.

Najnowszą kolekcję charakteryzuje klasa i dobry smak. Kobieta Luisa Spagnoli lubi wyróżniać się oryginalnym
i wyrafinowanym stylem. Jej szafa zawiera wszystko, co niezbędne, aby być modną: zaczynając od klasyki i od bardzo kobiecych fasonów, aż po nowoczesne formy. Każdy strój zawsze podkreśla jej kobiecość i osobowość. Sukienki, spódnice i żakiety szyte są z klasycznych tkanin: od tartanu po tweed, w ponadczasowej bieli lub czerni, ale również w modnym, pomarańczowym kolorze. Kolekcję uzupełnia linia akcesoriów – torebki na ramię oraz torby w rozmiarze oversize, które przydadzą się na najbardziej szalone zakupy. Na szczególną uwagę zasługują także akcesoria w zwierzęce wzory: zebry lub lamparta.