LEGO® Star Wars™ w Centrum Handlowym Osowa

W dniach 22-23 sierpnia 2015 roku Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku zaprasza do zabawy z LEGO® Star Wars™. Na rodziny z dziećmi w wieku 2-12 lat, miłośników filmów z cyklu „Gwiezdne Wojny” oraz najsłynniejszych klocków świata czeka wiele atrakcji m.in. wystawa modeli LEGO® Star Wars™ czy konstruowanie budowli z wykorzystaniem klocków LEGO® Star Wars™ oraz LEGO® Duplo™!

W weekend 22-23 sierpnia do dyspozycji klientów Centrum Handlowego Osowa będą 3 strefy zabaw – LEGO® Star Wars™, LEGO® Master Class oraz LEGO® Duplo™. W strefie głównej – LEGO® Star Wars™ – będą się znajdować niezwykłe klocki dedykowane budowaniu statków, pojazdów i różnych kosmicznych konstrukcji. Najmłodsi będą mogli konstruować modele z klocków LEGO® oraz tworzyć figury LEGO® Star Wars™ – Darth VaderTM oraz Yoda, które osiągają wysokość nawet dwóch metrów! Całość wydarzenia uzupełni niezwykła wystawa modeli LEGO® Star Wars™. Na najbardziej aktywnych uczestników wydarzenia czekają liczne konkursy tematyczne z nagrodami w postaci zestawów oraz gadżetów LEGO® Star Wars™.

W specjalnej strefie zabawy LEGO® Master Class dzieci otrzymają cenne i proste wskazówki, jak zbudować wybrane konstrukcje z klocków LEGO. Animatorzy doradzą i ukierunkowują najmłodszych na prawidłowe budowanie lub rozbudowywanie swoich modeli. Każdy maluch, który zbuduje swój model w tej strefie otrzyma dyplom uznania.

Alternatywą dla najmłodszych dzieci w wieku 2-5 lat jest strefa LEGO® Duplo™, gdzie najmłodsi będą mogli tworzyć budowle z wykorzystaniem licznych klocków i figur LEGO® Duplo™ oraz zrobić sobie wraz z całą rodziną pamiątkowe zdjęcie ze specjalnym modelem motorka z Duplo™.

„Najsłynniejsze klocki świata oraz popularna seria filmów fantastycznych „Gwiezdne Wojny” to najnowszy pomysł na rodzinny weekend w Centrum Handlowym Osowa. Już dziś zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy i przeniesienia się na chwilę do świata Mistrza Yody!” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.