By o la la…! stawia na Europę Centralną

Polska marka By o la la…! postawiła na Europę Centralną. Umowa najmu podpisana została na lokal o powierzchni ponad 100 m kw. w części galeryjnej centrum. Jest to kolejny brand odzieżowy, obok Fullah Sugah i Nuna Lie, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy dołączył do grona najemców centrum.

By o la la…! to polska marka, która szturmem zdobywa nie tylko serca amatorek mody, ale także profesjonalistów. Firma została wyróżniona statuetką podczas tegorocznej, jubileuszowej gali magazynu Moda&Styl w kategorii Marka Polska za prostotę formy, dbałość o detal i najwyższą jakość produktów. Niecodzienne i tworzone z pasją projekty, ciekawe fasony i wzornictwo oraz krótkie serie kolekcji sprawiają, że By o la la…! cieszy się coraz większą popularnością.

Ubrania By o la la…! tworzone są z pasją i dla kobiet z pasją – mówi Bożena Persa, właścicielka salonu. – Naszą odzież wybierają nie tylko znane postaci, jak choćby Klaudia Halejcio, czy blogerka modowa Maffashion, ale wszystkie kobiety dla których ważna jest nowoczesność, styl i komfort w najwyższej jakości wydaniu.

Europa Centralna stała się miejscem spotkań modowych w regionie. Oprócz znanych i ugruntowanych na rynku polskim marek, takich jak H&M, Reserved, Promod, Carry, czy New Yorker w naszej ofercie znajdują się marki nowe, od niedawna podbijające serca miłośników mody mówi Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager w EC Property Management, spółce zarządzającej C.H. Europa Centralna. – Taki dobór najemców sprawia, że każdy może w naszym centrum znaleźć coś dla siebie – odwiedzając nasze sklepy i biorąc udział naszych comiesięcznych spotkaniach z modą EC Blog Spot, podczas których śląscy blogerzy modowi służą swoją wiedzą i pomocą.

Zarówno By o la la…!, jak i grecka marka Fullah Sugah przyjmą pierwszych klientów w ciągu kilku najbliższych tygodni. Otwarcie salonów planowane jest przed 6. grudnia b.r. Prace wykończeniowe trwają także w sklepie meblowym Vinotti – tu także będzie można się zaopatrzyć w podarunki dla najbliższych już na mikołajki.