Książka pod patronatem Savills – „Poradnik dla zarządcy budynku biurowego” autorstwa Agnieszki Chmarzyńskiej

Publikacja pt. „Poradnik dla zarządcy budynku biurowego” autorstwa Agnieszki Chmarzyńskiej, eksperta Savills z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. 

 

Publikacja obejmuje najważniejsze zagadnienia występujące w procesie zarządzania biurowcami, w przystępny sposób przedstawia na czym polega ta działalność w praktyce. Poradnik zawiera wiele pomocnych przykładów, procedur i schematów postępowania, tabel, wzorów dokumentów, itp. Praktyczne porady są uzupełnione o niezbędne wiadomości teoretyczne, przepisy prawa i objaśnienia szeregu zagadnień i dylematów prawnych pojawiających się w zarządzaniu obiektami biurowymi.

 

„Patronat Savills ma wymiar symboliczny i jest wyrazem uznania firmy dla ciekawiej i cennej w wymiarze branżowym, samodzielnej inicjatywy naszego pracownika. Mamy nadzieję, że nasz patronat przyczyni się do wypromowania publikacji i pomoże dotrzeć autorce do odbiorców. Serdecznie zapraszamy do lektury”, mówi Kinga Paździorko, HR Manager w Savills.

 

Do lektury poradnika zachęcamy przede wszystkim osoby przygotowujące się do wykonywania zawodu zarządcy nieruchomości, właścicieli i deweloperów nieruchomości komercyjnych, jak również pracowników odpowiedzialnych w firmach za wynajem powierzchni na działalność gospodarczą.

 

Agnieszka Chmarzyńska pracuje jako zarządca nieruchomości w Dziale Kompleksowych Usług Dla Nieruchomości Savills. Od kilkunastu lat związana zawodowo z nieruchomościami, w tym od dziewięciu lat z nieruchomościami komercyjnymi. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz zarządcy nieruchomości. Jest autorką szeregu publikacji poświęconych tematyce nieruchomości. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.