Kibicuj Justynie Kowalczyk i wygrywaj nagrody

Wystartował konkurs „Kibicuj Justynie!”, którego celem jest wspieranie naszej najlepszej biegaczki narciarskiej w jej drodze po kolejne sportowe trofea. Jego organizatorem i fundatorem nagród jest Raiffeisen Polbank. Konkurs potrwa do końca stycznia 2015 r.

 

W ramach konkursu każdy zainteresowany może pokazać, w jaki sposób kibicuje Justynie Kowalczyk podczas jej treningów i zmagań narciarskich. Służy temu specjalna strona internetowa kibicujjustynie.pl, na której można umieszczać zdjęcia i filmy pokazujące, jak dopingujemy do zwycięstwa naszą mistrzynię olimpijską. Prace będą oceniane przez internautów i weryfikowane przez komisję konkursową, a na autorów najwyżej ocenionych czekają atrakcyjne nagrody – najnowsze modele smartfonów i tabletów Samsunga oraz powerbanki i kubki termiczne. Zdobywca nagrody głównej zostanie wyłoniony na zakończenie zabawy. Czeka na niego dwuosobowy wyjazd do Falun Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym.

 

– „Konkurs „Kibicuj Justynie!” to pierwsze z serii działań wizerunkowych banku, w których współpracujemy z Justyną Kowalczyk. Ma on na celu ocieplenie marki Raiffeisen Polbank jako banku, który jest bliski ludziom, zachęca do pozytywnych działań, w tym przypadku na polu sportowym, do aktywności, zdrowego trybu życia. A przecież Justyna Kowalczyk, nasza najlepsza biegaczka narciarska, w startującym właśnie sezonie będzie ponownie walczyć o najwyższe światowe laury, więc na pewno zasługuje na nasz doping i wsparcie. Dlatego zapraszamy do zabawy w konkursie, który będzie promował najbardziej oryginalne sposoby wsparcia dla Justyny na trasach biegowych” – mówi Małgorzata Wasiuk, Dyrektor ds. Marketingu Raiffeisen Polbank. – „Obecne zasady naszej współpracy z Justyną Kowalczyk nie przewidują udziału biegaczki w kampaniach produktowych. W planowanych kolejnych wspólnych działaniach będziemy skupiać się na promowaniu pozytywnej aktywności i wspieraniu społecznie użytecznych celów, korzystając z autorytetu i fantastycznej percepcji Justyny Kowalczyk wśród Polaków” – dodaje Małgorzata Wasiuk.

 

W każdym z dziewięciu tygodniowych etapów komisja konkursowa przyzna 14 nagród. W wielkim finale zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który z osobą towarzyszącą pojedzie na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w szwedzkim Falun w końcu lutego 2015 r. Oceniana jest zgodność zgłoszenia z tematem, koncepcja, popularność zgłoszenia.

 

Konkurs wspierany jest kampanią promocyjną w serwisach VOD (TVN Player, Ipla, TVP VOD ), na oficjalnym profilu Justyny Kowalczyk na Facebooku oraz w kanale Raiffeisen Polbank na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCr7tDUFSkYJiw2iho6H0K5g. Dodatkowo bank reklamuje go w witrynach placówek, na ekranach bankomatów i monitorach LCD w oddziałach. Na stronie www banku promują go specjalne banery. Dodatkowym wsparciem są standy w holach kinowych CinemaCity.

 

Za kreację odpowiedzialne są agencje kreatywne GPD i The Digitals. Media zaplanował dom mediowy Starcom. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Bomaye. Regulamin konkursu jest na stronie kibicujJustynie.pl: http://kibicujjustynie.pl/regulamin.pdf.