Kampania edukacyjna dla kierowców

Na początku października ruszyła kampania edukacyjna skierowana do wszystkich kierowców, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym jak właściwie dobrany olej silnikowy wpływa na prawidłową pracę silnika. Projekt ten jest realizowany przez Shell Helix i portal Wirtualna Polska.

Głównym założeniem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa i komfortu jazdy, poprzez zwiększenie świadomości kierowców na temat właściwości olejów Shell Helix Ultra wytworzonych w Technologii Shell PurePlus. W centrum dedykowanej strony znajduje się silnik auta, a w miarę przewijania strony w dół, poznajemy kolejne elementy silnika i zalety oleju Shell Helix Ultra. Obok wielu artykułów i porad, na stronie projektu można też zapoznać się z wpisami popularnych blogerów motoryzacyjnych, którzy testują oleje Shell Helix Ultra  w silnikach swoich samochodów.

To dla nas wyjątkowy projekt i pierwsza tego typu akcja prowadzona przez Shell Helix w internecie. W jednym miejscu udostępniamy porady i treści redakcyjne, rzeczowe materiały eksperckie oraz efekty współpracy z blogerami – wszystko po to aby zaprezentować internautom kluczowe kwestie związane z właściwą ochroną silnika” – komentuje Justyna Goraj, Lubricants Brand and Communication Manager, Shell Polska.