Już jutro premierowa nocna sprzedaż iPhone’ów w iDream

iDream, należąca do Eurotel SA (operatora punktów sprzedaży T-Mobile i Play) sieć sklepów ze sprzętem Apple, wprowadza do sprzedaży najnowsze modele smartfonów tej marki, czyli iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Premierowa sprzedaż rozpocznie się dokładnie o godzinie 0:01 w nocy z czwartku na piątek (23/24 października) w gdańskiej Galerii Madison. Od rana w piątek nowe iPhone’y dostępne będą we wszystkich 7 salonach sieci iDream.

 

Nocnej sprzedaży iPhone’ów w Galerii Madison towarzyszyć będzie impreza, startująca już o godzinie 21:00, w momencie zamknięcia centrum handlowego. Czas oczekiwania na nocne otwarcie salonu iDream umilą m.in. muzyka klubowa na żywo, poczęstunek w postaci kawy i ciastek, animacje, konkursy, pokazy technologiczne etc.

 

O północy sklep iDream zostanie otwarty ponownie (z odmienionym wystrojem wnętrza). Premierowa sprzedaż potrwa od godz. 0:01 do 2:00. Dla grupy pierwszych klientów iDream przygotował wartościowe upominki.  Wszyscy pozostali uczestnicy zostaną obdarowani miłymi prezentami-niespodziankami.

 

Od rana 24 października iPhone 6 i iPhone 6 Plus będą już dostępne w regularnej sprzedaży w salonach iDream w Polsce: w Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie oraz w sklepie internetowym iDream.pl. W tym ostatnim już od północy 17 października można było zamawiać te urządzenia w przedsprzedaży.

Pierwszy salon iDream powstał w ub.r. w Bydgoszczy, obecnie sieć iDream liczy sobie już siedem salonów. iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 – pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

 

Pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl ). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.