Jesienna Loteria w Centrum Janki

Fot. Centrum Janki

Od 10 do 26 października podwarszawskie Centrum Janki zaprasza na loteriowe szaleństwo. Weź los w swoje ręce i powalcz o nagrodę główną w postaci jednej z trzech kart podarunkowych o wartości 2 000 złotych na dodatkowe zakupy w Jankach!

Październikowa loteria to kolejna akcja organizowana przez Centrum Janki, w ramach której centrum nagradza klientów za lojalność i zakupy dokonywane w Centrum Janki. Aby powalczyć o nagrody natychmiastowe w postaci kart podarunkowych o wartości: 30, 50 i 100 złotych, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Jankach, a następnie okazać paragon hostessie i odebrać specjalny kupon. Potem wystarczy już tylko zeskanować kupon w kioskach multimedialnych zlokalizowanych na terenie Centrum i sprawdzić, czy los nam sprzyja.

Nagrodami głównymi w loterii są trzy karty podarunkowe o wartości 2000 zł każda. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem nagrody głównej należy wypełnić otrzymany od hostessy kupon i wrzucić go do specjalnej urny promocyjnej. Finałowe losowanie odbędzie się 26 października przy Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Janki.

„Już w najbliższy piątek startujemy z loterią, w której do wygrania są cenne karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w Centrum Janki. Życzymy dużo szczęścia w zabawie i przede wszystkim udanych zakupów” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin loterii dostępny będzie w siedzibie Organizatora oraz w Punkcie Obsługi Loterii.