Jedyny taki pokaz w Polsce

Po pierwsze XBOX ONE i pierwsza w Polsce prezentacja na wielką skalę! Po drugie przedpremierowe pokazy tytułów Sunset Overdrive i najnowsza część serii Assassin’s Creed: Unity. Po trzecie imponujące stoisko ze stanowiskami do gier!

Microsoft, producent konsoli Xbox One, zaprasza fanów gier wideo na strefę pokazową podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena. Od piątku 24 października, do niedzieli, 26 października, na ponad 100m2, będą prezentowane najnowsze gry na konsolę Xbox One, wśród nich m.in. Forza Horizon 2. Do dyspozycji odwiedzających będą również stanowiska z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla Xbox One, w tym taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals.

Na strefie będzie również dostępna przedpremierowo, wyłącznie na Xbox One, gra Sunset Overdrive (dostępna od 30 października) oraz, we współpracy z firmą Ubisoft, najnowsza cześć serii Assassins’s Creed: Unity (dostępna od 14 listopada).

O grze Sunset Overdrive
Jest rok 2027. Sunset City. Zanieczyszczony napój energetyczny przemienił większość mieszkańców miasta w toksycznych mutantów. Dla wielu jest to koniec świata, ale dla Ciebie to spełnienie marzeń. Twój dawny szef? Nie żyje. Twoja nudna praca? Przeszłość. Otwarty świat staje się Twoim placem zabaw, gdy ślizgasz się, skaczesz i biegasz po ścianach miasta, siejąc zniszczenie za pomocą niekonwencjonalnego arsenału. Nieprzeciętna sprawność, unikalne uzbrojenie i spersonalizowane umiejętności sprawiają, że ta gra pisze na nowo zasady strzelanek, dostarczając niesamowitych przeżyć i niepowtarzalnych przygód wyłącznie na Xbox One.

O grze Assassin’s Creed: Unity
Paryż, rok 1789. Rewolucja francuska zmienia wspaniałe niegdyś miasto w miejsce pełne chaosu i terroru. Brukowane ulice czerwienią się od krwi mieszkańców, którzy ośmielili się wystąpić przeciwko opresji arystokratów. Gdy naród rozdziera się na strzępy, młody człowiek imieniem Arno wyrusza w niesamowitą podróż, aby obnażyć siły, które w rzeczywistości stoją za rewolucją. Dążenie do prawdy wkrótce rzuci go w wir bezlitosnej walki o przyszłość narodu i zamieni w prawdziwego Mistrza Asasynów.

O Xbox
Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, obejmująca treści dostępne na telewizorach, telefonach, komputerach PC i tabletach. Usługi rozrywkowe oferowane na platformę Xbox obejmują szeroki katalog gier, programów telewizyjnych, muzycznych i spotowych. Gry i aplikacje współpracują z technologiami Kinect, Xbox SmatGlass i Xbox Live oferując rozszerzone funkcje i doświadczenia. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stornie www.xbox.com.