Jamiroquai na żywo podczas VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym

Fot. VERVA Street Racing

Jamiroquai, światowa gwiazda muzyki funk, doda muzycznej energii rywalizacji dwóch moto-drużyn, złożonych z najlepszych kierowców rajdowych z Polski i Reszty Świata. Tegoroczna edycja VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym,
20 września połączy dwie pasje, muzykę i sport, w jeden emocjonujący format.

 

Dla wielu fanów motoryzacji nieodzownym elementem każdego sportowego show jest dobra, żywiołowa muzyka. Funkowe hity w wykonaniu zespołu Jamiroquai usłyszymy w przerwach między rywalizacją najlepszych światowych kierowców – którzy zmagać się będą
w samochodach o specyfikacji dakarowej, WRC, motocyklach, quadach, buggy
i ciężarówkach. Będzie to pierwszy od trzech lat i jedyny w tym roku występ tego muzyka
w Polsce!

 

Tegoroczna VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym to innowacyjne połącznie dwóch światów – motosportu i muzyki. Format, który zaproponowaliśmy jest odpowiedzią na ogromne oczekiwanie powstałe po sukcesie zeszłorocznej edycji specjalnej naszej flagowej imprezy. Jestem pewien, że Jamiroquai wspólnie z najlepszymi rajdowymi kierowcami świata dostarczą kibicom na Stadionie Narodowym niezapomnianych przeżyć – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

 

Jay Kay, charyzmatyczny wokalista zespołu Jamiroquai, znany jest ze swojej motoryzacyjnej słabości. Posiada ogromną kolekcję sportowych samochodów, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak: Ferrari, Lamborghini, Mercedes i Aston Martin. Podczas ostatniej wizyty w Polsce artysta gościnnie wziął udział w drugiej edycji VERVA Street Racing, podczas której zaprezentował swój model Porsche 914/GT z 1970 r.

 

Zespół ma na swoim koncie 25 milionów sprzedanych płyt na całym świecie, wydał
7 albumów oraz otrzymał szereg nagród branżowych. Ostatnim wydawnictwem long-play był „Rock Dust Light Star” w 2010 roku.

 

VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym to interdyscyplinarna rywalizacja mistrzów sportów motorowych, w której zmierzą się zespoły Polski i reszty świata! Kierowcy z obu drużyn (m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, dwukrotny mistrz świata WRC Marcus Grönholm, Marc Coma, Helder Rodrigues i wielu innych) konkurować będą na pustynnym torze na płycie Stadionu Narodowego. W ramach pokazów towarzyszących zobaczymy akrobacje na motocyklach FMX, skaczący skuter śnieżny, wyścigi kosiarek i traktorów, przejazdy monster trucków i wiele innych. Show zwieńczy Destruction Race. Pierwsze
15 tys. osób, które zakupi bilet, otrzyma także bezpłatne wejście na Pit Party, czyli otwarty park maszyn na promenadzie Stadionu Narodowego.

 

Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Aktualnie w sprzedaży jest pakiet najbardziej atrakcyjnych miejsc w dolnych sektorach w cenie 109,00 PLN (bilet normalny) oraz 76,00 PLN (bilet ulgowy – dzieci od 3 do 12 lat).