Home Broker nagrodzony za kompleksowość usług na rynku nieruchomości

Fot. Home Broker

Home Broker uzyskał tytuł laureata ogólnopolskiego programu „Najwyższa Jakość Quality International” oraz Godło QI w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości” za zakres świadczonych usług i współpracę z deweloperami.

 

Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim zakres świadczonych usług będących przedmiotem konkursowego zgłoszenia. Kompleksowość dotyczy przede wszystkim pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz pośrednictwa w sprzedaży kredytów hipotecznych. Za wyróżnik uznano także współpracę z deweloperami, dzięki czemu firma jest największym w kraju pośrednikiem w sprzedaży nowych mieszkań.

 

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy realizowany przez ForumBiznesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej, pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Prestiżowy tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz zdobyte Godło QI o międzynarodowym znaczeniu, sygnowane przez instytucje patronujące jest potwierdzeniem najwyższych standardów jakościowych stosowanych w Home Broker.

 

Przedsięwzięcie skierowane jest do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania. Celem programu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.