Hello, you! Czyli romans stylu boho z klasyczną elegancją. Kolekcja Orsay na sezon lato 2020

Wakacje już tuż tuż… Za oknem możemy poczuć pierwsze promienie słoneczne. Doskonale wie o tym Orsay, który na nowy sezon przygotował propozycję pełne wakacyjnych inspiracji. Hello, you! to właśnie tym oficjalnym sloganem marka wita nas i zachęca do rzucenia się w wir letnich modowych inspiracji.

Wszystko co kojarzy nam się z latem znalazło odzwierciedlenie w tegorocznej kolekcji. Zdjęcia do kampanii odbyły się w słonecznej Grecji, gdzie modelki w otoczeniu różnych krajobrazów prezentowały tegoroczną letnią odsłonę marki Orsay. Projektanci postanowili przelać letnie inspirację na tkaniny i fasony. Wszystkie emocje, które kojarzą nam się z beztroskim odpoczynkiem, czyli poczucie lekkości, swoboda czy dynamika znalazły swoje przełożenie w kolekcji. Z łatwością możemy dostrzec romans elementów boho z przeróżnymi motywami kwiatowymi. W tym sezonie flora rozkwita na tkaninach ze zdwojoną siłą. Nie zabraknie również marynarek, koszul czy spodni typu capri, czyli ponadczasowej i klasycznej elegancji, która w tym sezonie wyróżnia się poprzez dobrze dopasowane fasony oraz soczyste kolory. Z pewnością taki połączenie przywodzi nam na myśl ciepłe kraje i orzeźwia nasz stylizację.

Kampanie otwiera bardzo monochromatyczna kolekcją „Smart Romance”. Znajdziemy w niej barokowe wzory, które pojawiają się na wielu elementach ubioru, od zwiewnych spódnic po szyfonowe koszule. Projektanci marki Orsay, nie zapomnieli również o uzupełnieniu kolekcji marynarkami. Inspirowane również barokiem, czarne z pięknymi zdobieniami to must have, który urozmaici każdą biurową stylizację. Na szczególną uwagę zasługują czarno – białe dodatki, które są idealne na każdą okazję. Najlepszym przykładem na to jest występująca w kolekcji pleciona listonoszka. Łączy ona w sobie dwa ponadczasowe style boho oraz klasyczną elegancję, dzięki czemu z pewnością pozostanie w naszej szafie na dużej niż jeden sezon. Kolejną odsłoną kolekcji jest „Free Spirit”. W której pierwsze skrzypce gra soczysty kolor żółty. Został on uzupełniony o bardzo modny w tym sezonie tropikalny wzór kwiatów. Dostrzec, też możemy różnego rodzaju ażurowe elementy, które kolejny raz udowadniają nam jak bardzo ponadczasowy i casualowy jest styl boho.

Najnowsza kolekcja marki Orsay to przekrój najmodniejszych trendów, ponadczasowych klasyków, kobiecego boho oraz najpiękniejszych dodatków. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi każda kobieta znajdzie coś dla siebie.