Grecki styl już w Europie Centralnej

FullahSugah, grecka marka odzieżowa, w której sklepach każda kobieta ceniąca unikatowy design, wysoką jakość, a także przystępne ceny towarówmoże znaleźć coś dla siebie, otworzyła swój salon w niedzielę 21 grudnia, w centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

FullahSugah to nowa marka na polskim rynku, jednak jej historia sięga roku 1936, kiedy to założyciele otworzyli w samym sercu mitycznych Aten sklepik z jedwabnymi apaszkami. Pomimo upływu lat, firma została przy swoich korzeniach – szyku, elegancji i dbałości o najwyższą jakość. Asortyment FullahSugah znacznie się wzbogacił. W salonach marki można znaleźć szeroką gamę dodatków oraz buty, które stanowią bazę oferty uzupełnioną przez kolekcje odzieży.A wszystko to w bardzo przystępnych cenach. Z okazji otwarcia jednego ze swoich pierwszych sklepów w Polsce, FullahSugah przygotowało bardzo atrakcyjne promocje cenowe i rabaty.

 – FullahSugah to marka skierowana dla kobiet od 15 do50 lat. Oferta skierowana jest więc i do córki i do matki -do kobiet, które chcą nadążać za trendami w modzie, zwracają uwagę na jakość oraz cenę. Kolekcje zakładają produkty młodzieżowe, casualowe oraz klasykę. Klientki znajdą coś dla siebie zarówno do szkoły, pracy, jak i na specjalne okazje – mówi Kazimierz Rzepecki, franczyzobiorca marki.

Marka bardzo szybko zyskuje lojalność klientów dzięki różnorodności i jakości swoich produktów.FullahSugah podbija serca kobiet także w Bułgarii, Rumunii, Rosji oraz na Węgrzech i Słowacji. Salon w Europie Centralnej w Gliwicach to jedno z pierwszych miejsc w których FullahSugah rozpoczyna swoją modową przygodę w Polsce. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 380 metrów kwadratowych w części galeryjnej centrum.

– Marka FullahSugah idealnie uzupełnia ofertę modową naszego centrum – Dorota Beltani, Leasing &Asset Manager w EC Property Management, spółce zarządzającej C.H. Europa Centralna ­– Jest to kolejna firma, która wchodząc na rynek polski zdecydowała się na otwarcie swojego lokalu właśnie w Europie Centralnej. Udowadnia to, że jesteśmy wiodącym centrum handlowym w regionie, któremu ufają zarówno znane sieci modowe, jak np. H&M, Cubus, Lindex, Bershka, Solar, Monnari,Promod czy marki zaczynające rozbudowę swoich sieci w Polsce, jak np. By o la la…!