„Co tu jest grane”  – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Fot. Wydział Promocji dla Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

26 października br. o godz. 18.00 zapraszamy do  Areny Ursynów przy ul. Pileckiego 122, gdzie odbędzie się niezwykłe widowisko muzyczne pt.:  „Co tu jest grane” Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu.

 

Koncert Filharmonii Dowcipu to widowisko muzyczne pełne porywającej muzyki, doskonałego humoru, zaskakujących zwrotów akcji, gry świateł i znakomitego dźwięku. Spektakl uważany przez widzów i krytyków za prawdopodobnie najlepsze widowisko muzyczne w Polsce. Na scenie gra 19-osobowa orkiestra symfoniczna pod batutą Bernarda Chmielarza, swoimi umiejętnościami wokalnymi zaskakują niezwykle utalentowani soliści operowi, a przewodzi im fenomenalny pianista i lider zespołu Waldemar Malicki.

 

Bezpłatne karty wstępu na koncert FILHARMONII DOWCIPU będzie można zamówić:

 

a) emailem – poprzez zgłoszenie wysłane na adres bilety.kultura@ursynow.pl  –  w temacie emaila należy wpisać FILHARMONIA oraz NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze karty wstępu, np. FILHARMONIA KOWALSKI JAN.

 

b) bezpośrednio – w głównej informacji w Urzędzie Dzielnicy Ursynów poprzez wypełnienie formularza, na którym należy podać NAZWISKO i IMIĘ osoby, która odbierze bezpłatne karty wstępu oraz numer kontaktowy TELEFONU KOMÓRKOWEGO.  Formularz  należy wrzucić do urny stojącej w głównej informacji WOM-u.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane od 17 do 22 października w godzinach pracy Urzędu.

W przypadku liczby zgłoszeń większej niż liczba dostępnych kart zostanie przeprowadzone losowanie. Wylosowane  osoby zostaną zawiadomione odpowiednio w stosunku do zgłoszenia emailem lub sms-em w dniu 23 października do godziny 16.00. Jednej osobie przysługuje prawo do jednego zgłoszenia (bez względu na jego formę), na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu.

 

Osoby, które otrzymają odpowiedź mailową lub sms-ową będą mogły odebrać karty wstępu w Urzędzie Dzielnicy na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość w terminach podanych w przesłanej informacji. Karty nieodebrane do godz. 16.00  26 października  ponownie trafią do dystrybucji i zostaną rozdane w  Arenie Ursynów na godzinę przed koncertem. Informacja o ilości nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona  w Arenie Ursynów.