Giełda modeli samochodów w Audi Forum Ingolstadt

Audi Tradition, razem z Klubem Modeli Samochodowych w Ingolstadt, zorganizowało w Audi Forum Ingolstadt 21. giełdę modeli samochodów. Impreza, z bogatymi już tradycjami, odbędzie się w pierwszą niedzielę Adwentu, 30 listopada 2014, od godz. 10.00 do 16.00. Atrakcją będzie niewątpliwie prezentacja różowej miniaturki Audi TT Coupé. Wstęp jest wolny.

  • Limitowany model specjalny: różowe Audi TT Coupé
  • Blisko 100 wystawców prezentuje miniatury, literaturę i plakietki
  • Kupno i wymiana: w pierwszą niedzielę Adwentu od godz. 10.00 do 16.00

Prawie dokładnie siedem lat temu, organizatorzy giełdy modeli samochodowych zaprezentowali już specjalną edycję miniaturki Audi TT Coupé. W tym roku będzie można zobaczyć model trzeciej generacji Audi TT Coupé. Wyprodukowany w liczbie 666 egzemplarzy, ponownie w skali 1:87, w kolorze różowym. Podczas imprezy nabyć będzie można także plakietkę Klubu Modeli Samochodowych w Ingolstadt. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Udział blisko 100 wystawców sprawia, że odbywająca się w Ingolstadt giełda jest jedną z największych w Niemczech.  Na stoiskach znajdą się nie tylko stare eksponaty kolekcjonerskie czy nowe gadżety ze świata motoryzacji, ale także szeroka oferta plakietek i literackich unikatów.

Na stoisku Audi Tradition będzie można kupić kalendarz na nadchodzący rok. Kalendarz ten, zatytułowany „Daily Drivers“, prezentuje stare pojazdy w roli pojazdów używanych współcześnie, na co dzień. Uzupełnieniem asortymentu są książki, płyty DVD i wpinane znaczki związane z historią Audi. Podczas giełdy swe podwoje otworzą także: Audi museum mobile, gdzie można zwiedzać specjalne wystawy „Jahre später“ – „Po wielu latach” i „Daily Drivers“ – „Pojazdy na co dzień”, sklep muzealny, Audi Shop oraz zlokalizowane w Audi Forum w Ingolstadt restauracje.