FORCE H – nowa seria słuchawek dla graczy od GIGABYTE

Fot. GIGABYTE
Wysoka ergonomia, doskonała jakość reprodukowanego dźwięku oraz solidna konstrukcja – tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą serię słuchawek gamingowych GIGABYTE.

GBT_FORCE_H3X_1  GBT_FORCE_H3X_3

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy – FORCE H3X. Model ten będzie pierwszym, dostępnym na rynku produktem z nowej serii słuchawek GIGABYTE FORCE H. Docelowo do sprzedaży trafi pięć zestawów słuchawkowych, co znacznie ułatwi wybór optymalnego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych preferencji danego użytkownika.

Szeroki wybór modeli

Słuchawki z serii FORCE H to pięć modeli wyróżniających się wyjątkową ergonomią oraz wysoką jakość wykonania połączoną z doskonałym dźwiękiem. Flagowym produktem serii jest model H7, który gwarantuje pełną zgodność ze standardem dźwięki wielokanałowego 5.1. Kolejne zestawy słuchawkowe to H5, z system virtual 7.1 surround sound oraz H3 i H3X. W przypadku dwóch ostatnich modeli niewątpliwym atutem są wysokiej klasy przetworniki neodymowe o średnicy 50 mm, które oferują pełny i dynamiczny dźwięk, szczególnie w niskich tonach. Ostatnim produktem z serii FORCE H są słuchawki H1, wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki bezprzewodowej komunikacji model ten to idealnie rozwiązanie dla mobilnych graczy korzystających z przenośnych konsol, tabletów czy smartfonów.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.