Finisażowy weekend w Stacji Mercedes

Fot. Stacja Mercedes

Przez całe lato Stacja Mercedes zapewniała swoim gościom wyjątkowe atrakcje. Także ostatni weekend w sezonie w letnim pawilonie Mercedesa pełen będzie ciekawych wydarzeń. Koncert SMOLIKA, warsztaty druku 3D, gra miejska oraz animacje dla najmłodszych gości na pewno sprawią, że to będzie wspaniałe zakończenie działalności Stacji w tym roku. Planowana jest także nie lada gratka dla fanów kulinariów – warsztaty z szefem kuchni Stacji, a także propozycja dla miłośników kina – projekcja niemego filmu „Brzdąc” z akompaniamentem muzyków na żywo. 6 i 7 września w Stacji Mercedes będą dniami kończącymi działalności letniego pawilonu Mercedesa w tym sezonie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Stacji w finisażowy weekend!

W sobotę, 6 września, w letnim pawilonie Mercedesa już od godz. 12:00, najmłodsi goście będą mogli spędzić czas podczas animacji z Mysimi Harcami, grupa przygotuje dla nich zabawy pod hasłem „Indiańskie lato”. O godz. 14:00 rozpoczną się warsztaty robienia bransoletek z Col Claudine. To będzie wyjątkowa okazja do stworzenia niepowtarzalnej pamiątki z pobytu w Stacji Mercedes. Również o godz. 14:00, wszyscy goście, będą mogli uczestniczyć w spotkaniu z firmą Rapid Crafting, która przybliży im od podstaw nowoczesną technologię druku 3D. Wieczorem, o godzinie 20.00 ze sceny letniego pawilonu Mercedesa zabrzmi SMOLIK, a wraz z nim wystąpią: Kev Fox, Katarzyna Kurzawska i Tomasz Organek. O oprawę wizualną wydarzenia zadba VJ Darek Błaszczyk. Zapowiada się niezapominany koncert.

Niedziela, 7 września, czyli ostatni dzień działalności Stacji w tym roku, upłynie pod znakiem aktywności na świeżym powietrzu. Będą także specjalne propozycje dla miłośników sztuki kulinarnej i dobrego kina. Od godz. 12:00 na najmłodszych fanów Stacji czekają Mysie Harce.

W południe rozegra się niezwykła gra miejska, zorganizowana przez Projekt Zebra, promująca zdrowe i aktywne spędzanie czasu oraz wyjątkową zabawę w przestrzeni miejskiej.

Od godz. 14:00 nie lada gratka dla najmłodszych fanów gotowania. Podczas bezpłatnych warsztatów, dzieci będą miały okazję stawiać pierwsze kroki w świecie kulinarnym pod czujnym okiem szefa kuchni Stacji. Po warsztatach dla najmłodszych, szef kuchni poprowadzi specjalny pokaz dla starszych fanów gotowania, już od godz. 15.00. Tego dnia w Stacji będzie także odbywała się giełda książek – każdy kto przyniesie przeczytaną już lekturę, będzie mógł wymienić ją w letnim pawilonie Mercedesa na inny, równie interesujący egzemplarz.

Wieczorem, o 20:30, wyjątkowa atrakcja dla wszystkich kinomanów, niemy film „Brzdąc” w reżyserii Charliego Chaplina, któremu będzie towarzyszyła muzyka na żywo.

Przez cały weekend do dyspozycji gości będą też Fotomat i Fotki z Budki, to będzie wyjątkowa okazja, żeby uwiecznić niezapomniane chwile spędzone w Stacji Mercedes.

Przez cały sezon w letnim pawilonie Mercedesa na warszawskim Powiślu odbyło się wiele wyjątkowych wydarzeń. Z pewnością także ostatni weekend w Stacji, będzie ciekawym zwieńczeniem wspólnych wakacji i również dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń wszystkim odwiedzającym letni pawilon Mercedesa.