Fedor Consulting z CFA Society Poland

Fot. FedorConsulting

Agencja Fedor Consulting została partnerem CFA Society Poland w organizacji międzynarodowej konferencji na temat rynków wschodzących, która odbędzie się 27 października w Warszawie w hotelu Regent. Firma będzie wspierała event medialnie i odpowiadała za współpracę z partnerami.

Konferencja poświęcona perspektywom inwestycyjnym rynków wschodzących. organizowana jest przez Puls Biznesu wspólnie z CFA Society Poland. Gościem specjalnym konferencji będzie David Stockman, szef Biura Budżetu w gabinecie Ronalda Reagana. Podczas paneli dyskusyjnych wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, i przedstawiciele największych firm inwestycyjnych w Polsce, debatować będą nad strategiami inwestowania na rynkach wschodzących oraz omówią szanse, wskażą zagrożenia, przedstawią perspektywy rozwoju rynków uważanych za najatrakcyjniejsze.

fedorconsulting_logo_small

FedorConsulting świadczy usługi public relations. W ramach prowadzonych działań oferuje m.in. budowanie strategii komunikacji, wsparcie spółek publicznych, relacje inwestorskie, , zarządzanie sytuacją kryzysową a także organizacja wydarzeń specjalnych: konferencji, debat, szkolenia medialne. Agencję tworzą: Ewa Kumorek – Fedor- Dyrektor Zarządzający, założycielka agencji, menedżer z doświadczeniem w branży mediów i rynku kapitałowego i Magdalena Skłodowska – Partner, była dziennikarka Rzeczpospolitej i Pulsu Biznesu.