„Fast Track” w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin

Ryanair, dziś (2 września) ogłosiła, że ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, tzw. „Fast Track”, który jest częścią pakietu Ryanair Business Plus, jest aktywny w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin.

Klienci, którzy wybiorą nowy pakiet usług Ryanair Business Plus będą mogli skorzystać z następujących udogodnień:
zmiany terminu lotu („elastyczny bilet”) bagaż rejestrowany (20kg) wliczony w cenę ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku pierwszeństwo wejścia na pokład miejsca premium.

Wprowadzenie Business Plus jest kolejną zmianą mającą na celu ulepszenie obsługi klientów oraz zaoferowanie jak najlepszych usług dla biznesu w Europie, najniższych cen oraz najlepszego wyboru połączeń, z ciągle rosnąca liczbą tras do głównych portów lotniczych. Należy zaznaczyć, że aż 25% pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych. Wkrótce Ryanair ogłosi kolejne partnerstwo z globalnym systemem dystrybucji (GDS), co uzupełni ofertę rezerwacji grupowych oraz firmowych. Business Plus pomoże europejskim firmom zaoszczędzić miliony euro rocznie na wydatkach związanych z podróżami służbowymi.

Ryanair Business Plus można zarezerwować już od 295zł na stronie internetowej Ryanair.com, natomiast więcej informacji można uzyskać na stronie dedykowanej Business Plus: www.ryanair.com/pl/business-plus

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza wprowadzenie w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin, oferty Business Plus wraz z opcją „Fast Track”, dzięki której firmy i osoby podróżujące w celach biznesowych będą mogły skorzystać z dostosowanego do ich potrzeb pakietu usług, w tym „elastycznego biletu”, 20kg bagażu rejestrowanego, ekspresowego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, pierwszeństwa wejścia na pokład oraz miejsc premium. Jest to pierwsze lotnisko w Polsce, na którym jest dostępna opcja „Fast Track”
Polskie firmy stają się coraz mądrzejsze, jeżeli chodzi o planowanie podróży i już teraz aż 25% pasażerów linii lotniczej Ryanair to osoby podróżujące w celach biznesowych, które wybierają naszą linię ze względu na niskie ceny, najwyższą punktualność w branży, jak również największą sieć połączeń w Europie. Obecnie oferujemy jeszcze więcej tras biznesowych, łączących Polskę z głównymi miastami w Europie, wprowadzamy dodatkowe połączenia oraz lepsze rozkłady lotów. Dzięki temu pomagamy wszystkim firmom, niezależnie od rozmiaru, zaoszczędzić na wydatkach związanych z podróżami.”