Exact Systems sponsorem CEE Automotive Forum 2014

W dniach 21-22 października br. w czeskiej Pradze odbędzie się Central & Eastern European Automotive Forum 2014, jedno z największych i najbardziej merytorycznych spotkań branży motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem konferencji jest Adam Smith Conferences, a sponsorem Exact Systems, firma kontrolująca części samochodowe.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji CEE Automotive Forum jest stabilność gospodarcza Europy Środkowo-Wschodniej i wyzwania stojące przed przemysłem motoryzacyjnym w tym regionie. Specjaliści branży Automotive m.in. z Polski, Czech, Słowacji czy Austrii porozmawiają także o globalnej konkurencyjności naszego regionu, o atrakcyjności inwestycyjnej i przewagach państw Europy Środkowo-Wschodniej oraz o najnowszych trendach w branży Automotive.

W wydarzeniu swój udział zapowiedzieli przedstawiciele najważniejszych koncernów motoryzacyjnych takich jak Skoda Auto, Toyota Motors Europe, Suzuki Hungary czy PSA Slovakia, oraz eksperci z firm produkujących części samochodowe, m.in. Robert Bosch, Plastic Omnium czy Matador Holding.

CEE Automotive Forum to jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli rynku Automotive w Europie w tegorocznym kalendarzu. Jako sponsor tego wydarzenia jego uczestnikom przybliżymy korzyści, jakie niesie ze sobą outsourcing kontroli jakości w produkcji samochodów i części do nich. Nasze wewnętrzne badania pokazują, że jest to usługa, która pozwala ograniczać niepotrzebne koszty i w przypadku wielu firm jest coraz poważniejszym źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku produkcyjnym i elementem, który pomaga w spełnieniu ciągle rosnących wymagań Konsumentów – mówi Jacek Opala, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży w Exact Systems.

Central & Eastern European Automotive Forum 2014 odbędzie się w dniach 21-22 października br. w Pradze, w Marriott Boscolo Hotel. Szczegółowe informacje na temat agendy spotkania, podejmowanych tematów i prelegentów dostępne są na stronie: http://www.ceeautomotive.com/