Energetyczna oferta APS SA na Energetab 2014

Innowacyjne rozwiązania dla energetyki oraz urządzenia i aparaturę dla branży automatyki przemysłowej prezentuje spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA na 27 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab 2014.

 

Targi Energetab to największa i najważniejsza impreza targowa branży energetycznej w kraju, a tegoroczna frekwencja i liczba wystawców jest rekordowa. Na powierzchni ok. 25 tys. m.kw. na terenach wystawienniczych w Bielsku Białej, ponad 700 firm z 20 krajów Europy i Azji demonstruje swoje najnowsze aparaty, urządzenia czy technologie dla modernizującej się polskiej energetyki. Prócz międzynarodowych korporacji i liczących się, krajowych dostawców w targach uczestniczy białostocka APS SA. Spółka prezentuje przekrój swoich dotychczasowych usług, a więc konkretnych, nowatorskich rozwiązań m.in. z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, ciepłownictwa czy modernizacji przeprowadzonych w energetyce. Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszą się najnowsze realizacje spółki: modernizacja ciepłowni Kawęczyn i modernizacja układu zasilania na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Ale spółka pokazuje też swoją ofertę handlową, a więc urządzenia i aparaturę dla branży automatyki przemysłowej.

– Zainteresowanie jest bardzo duże – mówi Jerzy Busłowski, wiceprezes APS SA. – Liczymy na nawiązanie kontaktów i pozyskanie nowych klientów z różnych stron Polski, w tym z regionu południowo-zachodniego. Jesteśmy obecni na tym rynku, ale nie w tak dużym stopniu, jak w Polsce centralnej czy wschodniej. Te targi to dla nas wyjątkowa możliwość jednoczesnej konfrontacji i z potencjalnym klientem, i z rynkowymi konkurentami. Tu po prostu trzeba być.

Specyfiką tegorocznych targów jest coraz większa liczba produktów, związanych z podnoszeniem efektywności energetycznej, wytwarzania bądź użytkowania energii oraz z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. Bielskie targi trwają od 16 do 18 września.