Elegancka jesień zagościła w Wola Parku

Głęboki granat i szeroka gama szarości to kolory, które królowały ostatnio na wybiegach największych domów mody. W Wola Parku, gdzie na dobre rozgościła się już kolekcja jesienna, można znaleźć najmodniejsze trendy tego sezonu oraz mnóstwo atrakcji, będących alternatywą na chłodniejsze wieczory.

Jesień to dobry moment na przegląd i odświeżenie swojej garderoby. Najmodniejszymi barwami tego sezonu okrzyknięto granat i eleganckie, zimne odcienie szarości. Według projektantów bestsellerem będą także metaliczne dodatki i oryginalne buty w odważnych kolorach.

Mohito, Reserved, Goldi, Top Secret, Orsay, Simple i Quiosque, to tylko niektóre marki znajdujące się w Wola Parku. W sumie klienci mogą zrobić zakupy w ponad 200 sklepach i punktach usługowych. Wśród najemców znajdują się zarówno popularne sieciowe sklepy odzieżowe, jak i unikatowe butiki, takie jak Bubba Gamp, oferujące niepowtarzalne wzory i kroje.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także niedawno odnowiony i powiększony salon CCC. Klienci, którzy poszukują najmodniejszego jesiennego obuwia mogą też zajrzeć m.in. do sklepów Deichmann, Ecco, Ryłko, Venezia i Wojas.
W październiku warto ze szczególną dbałością zatroszczyć się o kondycję skóry i włosów, które potrzebują nawilżenia po upalnym lecie i przygotowania na zimowe mrozy. Na terenie Wola Parku znajduje się duży wybór znanych i lubianych drogerii, takich jak Douglas, Hebe, Rossman, Sephora, Kontigo i Ziaja.

– Szeroka oferta najemców odpowiada na różnorodne potrzeby naszych gości. Dokładamy starań, aby Wola Park był przyjaznym miejscem nie tylko do zakupów, ale też spotkań dla całej rodziny. Na jesień przygotowaliśmy nowe atrakcje dla najmłodszych klientów i ich opiekunów. Chcemy zapewnić im interesującą rozrywkę, rozwijającą ich pasje i ciekawość świata – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

W październiku odbędą się kolejne w cyklu warsztaty teatralne dla dzieci, prowadzone we współpracy z Wolskim Centrum Kultury oraz kreatywne zajęcia kulinarne i plastyczne inspirowane Halloween. Udział w spotkaniach dla dzieci jest bezpłatny. Niezależnie od pogody najmłodsi mogą również spędzić czas w Sali Zabaw Labibu, w której przeniosą się do bajkowego świata beztroskiej zabawy. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą zdobyć nowe umiejętności taneczne w Akademii Tańca Ireneusza Suwalskiego. Z kolei osoby zainteresowane ofertą kulturalną, Wola Park zaprasza na seanse do Multikina.