Dzień Wenus na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Fot. Dzień Wenus

10 sierpnia 2014 r. na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie Dzień Wenus – wydarzenie dedykowane kobietom, ich zdrowiu i pięknu. Z tej okazji zapraszamy wszystkie Panie na Tor Wyścigów Konnych w godzinach 10:00 – 18:00. Na miejscu czekają bezpłatne badania profilaktyczne, sportowe emocje i wiele kobiecych inspiracji.

DZIEŃ WENUS zorganizowany przez Totalizator Sportowy i Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny odbędzie się w Parku Angielskim na terenie Wyścigów Konnych. To niezwykłe wydarzenie charytatywne będzie poświęcone zdrowiu, urodzie i naturze kobiety. Organizatorzy serdecznie zapraszają do Poradni z Apetytem na życie, gdzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych – USG piersi, tarczycy, mammografii oraz morfologii krwi i testu na obecność wirusa HCV. Dodatkowo w poradni odbędą się konsultacje medyczne z lekarzem dermatologiem, wirusologiem, onkologiem, lekarzem medycyny estetycznej, a także nauka palpacyjnego badania piersi. Strefa medyczna działa w godzinach 10:00 – 18:00.

 

Oprócz strefy zdrowotnej HEALTH będą jeszcze strefy BEAUTY – gdzie firma INGLOT zaoferuje konsultacje wizażysty i wykonanie makijażu, a także strefa FASHION – gdzie pokazana zostanie oferta polskich projektantów i designerów. Planowana jest również strefa gastronomiczna oferująca zdrowe przekąski i napoje.

 

Główną atrakcją imprezy będzie gonitwa o podkowę WENUS.

 

Dla nas piękna kobieta, to przede wszystkim zdrowa kobieta! Zapraszam wszystkie Panie do udziału w wydarzeniu i do zadbania o swoje zdrowie. Spotkajmy się w wyjątkowej atmosferze wyścigów konnych i kobiecych inspiracji by mówić o ważnych społecznie sprawach” – zaprasza Elżbieta Kozik, Prezes Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny

 

Więcej informacji na www.ruchspoleczny.org.pl oraz torsluzewiec.pl

***

Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Polskie Amazonki Ruch Społeczny to organizacja non profit, której celem jest działalność na rzecz chorych na raka oraz szerzenie profilaktyki onkologicznej. PARS jest szeroką platformą dialogu społecznego i współpracy międzyludzkiej. Organizator kampanii profilaktycznej Apetyt na życie. Więcej informacji www.ruchspoleczny.org.pl.

Totalizator Sportowy. Od 2008 roku Totalizator Sportowy Sp. z o.o. jest dzierżawcą Toru Wyścigów Konnych Służewiec – 138-hektarowego pięknego klimatycznego obiektu z bogatą historią. Totalizator Sportowy prowadzi intensywne prace, mające przywrócić Wyścigom dawną świetność i uczynić z tego miejsca nowoczesny, kompleksowy ośrodek wypoczynku i rekreacji – zwłaszcza rekreacji konnej z dużym naciskiem na konie arabskie. Więcej informacji www.totalizator.pl