DWUFAZOWA, WIELOZADANIOWA… ODŻYWKA W SPRAYU, DZIĘKI KTÓREJ OSZCZĘDZISZ CZAS!

 

MYCIE WŁOSÓW SZAMPONEM, SPŁUKIWANIE, NAKŁADANIE ODŻYWKI, CZEKANIE AŻ ZADZIAŁA, PONOWNE SŁPUKIWANIE…. TO TAKIE CZASOCHŁONNE! NIE ZAWSZE MAMY NA TO WSZYSTKO CZAS, ALBO OCHOTĘ. CHCEMY JEDNAK ABY WŁOSY BYŁY LŚNIĄCE, ODŻYWIONE I ŁATWO SIĘ ROZCZESYWAŁY. JAK TO POGODZIĆ? IDEALNYM ROZWIĄZANIEM NA SKRÓCENIE CZASU PIELĘGNACJI JEST NOWA ODŻYWKA BIOELIXIRE ARGAN OIL + KERATIN BIPHASE W SPRAYU, KTÓREJ NIE TRZEBA SPŁUKIWAĆ!

                        Nowa odżywka ma dwie warstwy. W górnej, lżejszej ukryte są drogocenne olejki takie jak: olejek arganowy, olejek jojoba i olejek słonecznikowy. Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego gwarantuje optymalne nawilżenie włosów. Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest zaś jednym z najsilniejszych antyoksydantów – przewidziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz  spowalnia  proces starzenia się skóry głowy i włosów. Olejek jojoba zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie nawilżenia. Natomiast olejek słonecznikowy zmiękcza, regeneruje i nadaje blask. Tak bogata kompozycja składników nie tylko skutecznie odżywia włosy, ale także sprawia, że łatwo się rozczesują i nie elektryzują podczas stylizacji.

Dolna warstwa jest mixem keratyny i filtrów UV, dzięki którym produkt świetnie nadaje się także na lato jako parasol ochronny dla włosów. Dodatek płynnej keratyny, która jest jednym z najskuteczniejszych składników regeneracyjnych, wnika we włókno włosa i odbudowuje go od środka. Dzięki niej pasma staja się mocne, zdrowe, dużo gładsze i pełne blasku.