Dołącz do trailowych treningów biegowych Merrell i Ekobiegi!

W marcu czas obudzić się po miesiącach zimowej hibernacji i zadbać o formę. Weź udział w bezpłatnych trailowych treningach biegowych organizowanych w Warszawie przez markę Merrell oraz Klub Sportowy Ekobiegi i przygotuj się do startu w Biegu Łosia.

Leśne ścieżki, piach i szutry – biegi terenowe mogą stanowić wyzwanie dla biegaczy przyzwyczajonych do miejskich chodników i asfaltu. Błoto i kałuże podczas wiosennych roztopów to dodatkowy sprawdzian silnej woli. Jednak wszelkie niedogodności związane z warunkami atmosferycznymi zrekompensuje satysfakcja, którą daje bieganie po miękkim podłożu oraz kontakt
z naturą. Marcowe treningi marki Merrell i klubu Ekobiegi są skierowane do osób, które chcą zacząć biegać w terenie oraz tych, które pragną lepiej przygotować się do startu w Biegu Łosia.

Trailowe treningi biegowe będą odbywać się w każdą sobotę marca o godz. 10 w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy. Wszystkie spotkania poprowadzi trener Klubu Sportowego Ekobiegi, rozpoczynając od 15 minutowej rozgrzewki. Następnie uczestnicy odbędą czterdziestominutowy bieg z ćwiczeniami, który zakończą rozciąganiem.

Przyjdź na pierwszy trening już 7 marca! Zbiórka o godzinie 10:00 na Targówku przy ul. Przy Grodzisku.

Biorąc udział przynajmniej w 3 treningach uczestnicy otrzymają kupony zniżkowe na produkty Merrell.

Szczegóły dotyczące treningów znajdują się na profilu marki Merrell na Facebooku. Rejestracja na spotkania rozpoczyna się 23 lutego. Zgłoszenia należy wysłać na adres treningi@merrell.com.pl podając imię i nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy.

Obserwuj profil Merrell na Facebooku: https://www.facebook.com/MerrellPoland.