Dni otwarte na osiedlach ROBYG w Warszawie!

Już w najbliższy weekend – 13 i 14 grudnia, w godzinach 10:00 – 15:00 – ROBYG zaprasza na dni otwarte w swoich warszawskich inwestycjach. Oprócz prezentacji bieżącej oferty mieszkaniowej oraz najnowszych promocji, ROBYG postanowił wykorzystać zbliżające się wydarzenie i po raz kolejny zaangażować uczestniczących w nim gości do wspólnej akcji charytatywnej, w której przewidziano malowanie świątecznych bombek. Za każdą z nich ROBYG podaruje 100 zł na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje. Odwiedź biura sprzedaży ROBYG, znajdź idealne mieszkanie dla siebie oraz swoich najbliższych i pomóżmy razem potrzebującym maluchom!

ROBYG już od dawna aktywnie wspiera liczne programy charytatywne i współpracuje z organizacjami pożytku publicznego. Dzięki współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje powstał pomysł zabawy, w której bezpłatny udział wziąć mogą najmłodsi. W ramach projektu przewidziano wspólne malowanie bombek, za każdą z nich ROBYG przeznaczy 100 złotych na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje. To już kolejna wspólna akcja ROBYG oraz FDN.

„Nadchodzące dni otwarte to nie tylko okazja do zapoznania się z niezwykle szeroką ofertą mieszkaniową ROBYG w stolicy. Postanowiliśmy bowiem zaangażować ponownie naszych gości i ich pociechy do akcji charytatywnej. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia proponujemy wspólne malowanie bombek – za każdą z nich podarujemy 100 złotych na rzecz podopiecznych Fundacji Dzieci Niczyje. Uważamy, że tego rodzaju działania są potrzebne, a zbliżające się dni otwarte to doskonała okazja żeby je realizować. We wrześniu tego roku – w ramach malowania twarzy najmłodszym uczestnikom targów mieszkaniowych – wspieraliśmy Fundację Dzieci Niczyje. Wierzymy, że nasi goście również tym razem aktywnie włączą się do wspólnego pomagania innym i będą z nami podczas nadchodzącego weekendu” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Zaciszne Bemowo lub Wola, prestiżowy Wilanów, a może kameralny Żoliborz? Zapoznaj się z warszawską ofertą ROBYG podczas nadchodzących dni otwartych – w dniach 13 i 14 grudnia – i wybierz mieszkanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Przyjrzyj się wilanowskiej propozycji ROBYG, która urzeka funkcjonalnością, estetyką i różnorodnością metraży. Poznaj Young City oraz Osiedle Kameralne – realizacje na dynamicznie rozwijającym się Bemowie – a także zwróć swoją uwagę na nowoczesną inwestycję Modern Żoliborz Residence lub City Apartments w zielonym sercu Warszawy – Żoliborzu Południowym. Być może to jednak nowoczesny i elegancki kilkupiętrowy budynek Park Wola Residence zlokalizowany na Odolanach przypadnie Ci do gustu.


Więcej informacji www.robyg.pl