Czekoladowy Pałac Kultury i Nauki od Wedla specjalnie z okazji Dnia Czekolady

Fot. Wedel

Marka Wedel po raz kolejny świętuje Międzynarodowy Dzień Czekolady w centrum Warszawy i zaprasza do podziwiania dwumetrowego Pałacu Kultury i Nauki wykonanego w całości z 440 kg wedlowskiej czekolady!

 

Co może poprawić nam nastrój, wpłynąć pozytywnie na metabolizm i pracę serca? Może wydać się to zaskakujące, ale mowa o czekoladzie. Warto pamiętać o jej wyjątkowych właściwościach szczególnie dzisiaj – 4 września, w Dniu Czekolady. Marka Wedel świętuje go w wyjątkowo uroczysty sposób i zaprasza do podziwiania słodkiej, czekoladowej rzeźby, stworzonej specjalnie na tę okazję przez Maestro Czekolady E.Wedel, Janusza Profusa.

Rzeźba Pałacu Kultury i Nauki powstała w ciągu 400 godzin, a do jej stworzenia wykorzystano 440 kg czekolady. Monument nad którym pracował Maestro Czekolady i zespół Pracowni Rarytasów E.Wedel, mierzy dwa metry
i waży 440 kg. Już dziś, od godziny 7.00, odwiedzający będą mogli podziwiać rzeźbę, a około 17.30… również jej spróbować. Ponadto na wszystkich wielbicieli słodkości czeka poczęstunek – nowości od Wedla, czyli seria pierwszych na rynku, białych pełnych czekolad karmelowych. Wyjątkową pamiątką ze świętowania Międzynarodowego Dnia Czekolady będą także zdjęcia wykonane w specjalnej fotobudce oraz kupony zniżkowe do Pijalni Czekolady E.Wedel. Na spragnionych czekoladowej wiedzy czekać będzie sam Maestro Czekolady oraz inni cukiernicy z Pracowni Rarytasów Wedel, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Gdzie? Plac przy dworcu Warszawa Śródmieście, Warszawa

Start: 7:00 Wielki Finał: 17:30