Czas potargować się o mieszkanie

Znalezienie wymarzonego mieszkania w dobrej cenie wcale nie jest takie łatwe. Poszukujący mieszkaniowych okazji i zainteresowani tym, co obecnie buduje się w Poznaniu i Aglomeracji poznańskiej powinni 25 i 26 lutego odwiedzić Targi Mieszkań i Domów, bo oferta deweloperów jest naprawdę bogata.

Tradycyjnie już impreza wystawiennicza odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie nr. 3 swoją ofertę będzie prezentować blisko 130 wystawców.

Co nas czeka na targach?

Prócz przeglądu oferty największych graczy na rynku deweloperskim, organizator imprezy przygotował dla zwiedzających strefę seminariów i porad. Ponadto do dyspozycji targowych gości znajdą się eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. W strefie porad i wypoczynku w niedzielę w godz. od 11 do 17 kupujący będą mogli skorzystać z indywidualnych porad Marty Lasik – architekt z firmy Kwadrat Architekci. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4 tys. zł, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki. Tradycyjnie już dla najmłodszych odwiedzających przygotowany zostanie plac zabaw, na którym zaopiekują się nimi wykwalifikowane animatorki.

Co zaprezentują deweloperzy?

Poszukujący targowych promocji i mieszkań w programie MdM powinni zawitać na stoisko firmy Budnex. – Dla targowych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę na mieszkania w Starołęckiej Dolinie przy ul. Śliskiej. Klienci, którzy zgłoszą nam podczas targów chęć zakupu mieszkania, otrzymają rabat sięgający nawet 15 tys. zł.  Warunkiem uzyskania upustu jest podpisanie umowy w terminie do końca marca – mówi Monika Golec z firmy Budnex. – Już dziś zapraszamy na Dni Otwarte naszych inwestycji. W sobotę 4 marca w Starołęckiej Dolinie i 11 marca w Zalasewie. Nasi sprzedawcy będą dostępni w godzinach od 10 do 14 – dodaje. W ramach pierwszego etapu Starołęckiej Doliny powstają dwa budynki wielorodzinne, w których dostępne są lokale o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami. Docelowo w tym miejscu ma powstać pięć budynków z blisko 350  mieszkaniami. Klucze do lokali z pierwszego etapu trafią do przyszłych właścicieli już w lipcu tego roku. Warto dodać, że w Starołęckiej Dolinie deweloper daje możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, których powierzchnia sięgać może nawet 145 mkw. W ramach realizowanego projektu firma zmodernizuje też drogę dojazdowa do osiedla od strony ulicy Maya.

W czasie najbliższych targów swoją ofertę zaprezentuje również firma Virke, która realizuje inwestycję na Wildzie przy ul. Przemysłowej 33 – Nasz projekt jest już w końcowej fazie realizacji. Zakończenie budowy Przemysłowej 33 przewidziane jest na lipiec tego roku. W inwestycji powstanie 114 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie dostępne są  kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i pięciopokojowe. To, co wyróżnia oferowane przez nas mieszkania, to duże przeszklenia oraz przynajmniej jedna loggia w każdym z lokali – mówi Agata Kaczmarek z firmy Virke. Mieszkanie przy ul. Przemysłowej 33 można nabyć już od  6520 zł za m.kw. Warto też dodać, że pod całą inwestycją zaprojektowano podziemną halę garażową, a deweloper ogrodzi teren wokół budynków i zagospodaruje go zielenią.

Hala targowa jest dostępna dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 17. Bilet wstępu na imprezę można nabyć w kasach targowych bądź na stronach organizatora. Dostępny jest również bilet rodzinny w specjalnej, niższej cenie.