CYTRUSOWE ORZEŹWIENIE

 

LE PETIT MARSEILLAIS STWORZYŁO, NOWE, IDEALNE POŁACZENIE ZAPACHOWE:


Też miewasz chwile, kiedy brakuje Ci energii? Poszukaj jej pod prysznicem lub w długiej, pachnącej kąpieli! Zaproś do swojej łazienki nowy żel Le Petit Marseillais Pomarańcza i Grejpfrut. To niezwykle soczyste, orzeźwiające połączenie, które zadziała na Twoje ciało jak prawdziwa witaminowa bomba! Cytrusowe oczyszczenie dla ciała i myśli? To możliwe – zanurz się w pachnącej pianie, zamknij oczy i… ODETCHNIJ PROWANSJĄ!

Grejpfrut pachnie wytrwanie, rześko i energetycznie, niezwykle świeżo. Niewiele osób wie, że zapach grejpfruta w pewnym sensie odchudza! Osoby pachnące grejpfrutem postrzegane są jakby były kilka kilogramów lżejsze! To dzięki tonizującemu działaniu, jakie wnosi aromat grejpfruta: podnosi nastrój, robi wrażenie, jakbyśmy odrywali się od ziemi. Apetyczna pomarańcza pojawia się w towarzystwie grejpfruta nie bez powodu. Jej zapach jest słodki i radosny. Pomarańcza jest jak ożywczy śmiech, wnosi beztroską radość, prawdziwe odprężenie, orzeźwia – po prostu uszczęśliwia! Jej połączenie z grejpfrutem oddaje całą hojność natury, w jaką przyroda ubrała cytrusy. Żel Le Petit Marseillais Grejpfrut i Pomarańcza to przygoda
z prowansalską radością i miłością do życia. „

 

Delikatny żel pod prysznic i do kąpieli Le Petit Marseillais Pomarańcza i Grejpfrut delikatnie oczyszcza Twoją skórę. Tworzy na niej aksamitną pianę, która łatwo się spłukuje ale na długo pozostawia cytrusowy zapach. Specjalnie dla Ciebie użyte w recepturze żelu owoce zostały zebrane z organicznych upraw w Basenie Morze Śródziemnego. Wybieramy z nich tylko te idealnie dojrzałe i najpiękniej pachnące owoce! Dzięki nim Twoja skóra  jest miękka, nawilżona i odświeżona – dokładnie taka jak lubisz.

*TWÓJ MAŁY NATURALNY GEST –  Opakowanie żelu Le Petit Marseillais nadaje się do recyclingu: wrzucając butelkę z zakrętką do segregowanych odpadów sprawisz, że surowiec zostanie ponownie wykorzystany.