Colliers International pozyska najemców dla Sukcesji

Fot. Colliers International
Łódzka Fabryka Biznesu zawarła umowę z agencją Colliers International, jedną z największych firm doradczych na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Agencja zajmie się pośrednictwem w zakresie wynajmu powierzchni handlowej dla najnowszej inwestycji spółki, powstającego w Łodzi Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja.

Colliers International została partnerem Sukcesji na początku września. Po stronie agencji za projekt odpowiada Anna Radecka (Associate Director) oraz Agnieszka Baczyńska (Associate Director). Colliers International wesprą działania obecnego zespołu ds. komercjalizacji Sukcesji, złożonego ze specjalistów inwestora oraz agencji CBRE.

– Powstający obiekt ma duże szanse na sukces. Jesteśmy przekonani, że przyciągnie znakomitych najemców – mówi Krzysztof Apostolidis, prezes zarządu spółki Fabryka Biznesu – Colliers International to jedna z najbardziej doświadczonych agencji działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Mamy zaufanie i szacunek dla jej profesjonalizmu.

Sukcesja to wielofunkcyjny kompleks, znajdujący się w pobliżu ścisłego centrum miasta. W obiekcie znajdzie się galeria handlowa ze strefą food court, strefa rozrywkowo-rekreacyjna z najnowocześniejszym w Polsce kinem sieci Helios oraz dwupoziomowy parking z innowacyjną, bezkolizyjną rampą wjazdową. Jak dotąd wynajęto około 60% dostępnej powierzchi handlowej. Otwarcie Centrum planowane jest w 2015 roku.