CM Storm Octane – ciekawy zestaw dla gracza

Cooler Master, jeden z czołowych producentów podzespołów i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń mobilnym, wprowadził do sprzedaży nowy zestaw gamingowy, składający się z klawiatury i myszy – CM Storm Octane.

CM Storm Octane to kolejny, obok cieszącego się dużą popularnością CM Storm Devastator, zestaw skierowany do graczy, którego niewątpliwym atutem jest bardzo atrakcyjna cena. W skład pakietu wchodzi mysz MS35 oraz klawiatura MB7C. Oba urządzenia wyróżnia futurystyczny i agresywny design, podkreślany przez system diod podświetlających. Użytkownik zestawu Octan ma do wyboru siedem różnych kolorów (biały, cyjanowy, żółty purpurowy, zielony, czerwony i niebieski) oraz dwa tryby podświetlania – pulsacyjny oraz ciągły.

Mysz MS35 wyposażona jest w bardzo dobry sensor optyczny Avago ANDS-3050, który umożliwia pracę w czterech predefiniowanych rozdzielczościach: 500, 1000, 2000 i 3500 DPI. Plusem myszy są również bardzo wytrzymałe przełączniki, których żywotność jest szacowana na 10 milionów kliknięć. Waga MS35 to 116 gram.

Octane_09Octane_07

Przy projektowaniu klawiatury MB7C szczególną uwagę położono na zachowanie szerokiej funkcjonalności i wysokiej ergonomii. Produkt CM Storm oprócz standardowych klawiszy oferuje wyodrębniony blok służący do sterowania multimediami. Nie zabrakło również opcji regulacji intensywności podświetlenia (trzy poziomy), zmiany parametru częstotliwości powtarzania (repeat rate) czy blokady klawisza Windows lub całej klawiatury. MB7C zapewnia także wsparcie dla technologii anti-ghosting dla 19 najczęściej wykorzystywanych przez graczy klawiszy.

 

Zestaw CM Storm Octane jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 179 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.