Chcesz się spotkać z Beatą Tadlą, Mają Popielarską, Katarzyną Bosacką, Barbarą Kurdej- Szatan? – licytuj na aukcji „Kawą z Gwiazdą”

Gwiazdy telewizji i mediów Beata Tadla, Katarzyna Bosacka, Anna-Maria Sieklucka, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Popielarska, Adam Wajrak, Grzegorz Kasdepke, spotkają się ze zwycięzcami indywidualnych aukcji Allegro Charytatywnie, organizowanych na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Dochód z licytacji prywatnych spotkań z gwiazdami zostanie przeznaczony na przeciwdziałanie przemocy domowej oraz pomoc psychologiczną, prawną
i mediacyjną rodzinom w kryzysie- w czasie pandemii.

Od 14 maja na stronie Allegro charytatywni można licytować wirtualne, indywidualne spotkania z gwiazdami.

http://kopd.pl/aktualnosci/kawa-z-gwiazda-w-szczytnym-celu/

Aukcje potrwają do 28 maja. Fani mogą zadać własne pytania swoim ulubieńcom, lepiej ich poznać w rozmowie poprzez wybraną z Gwiazdą, formę komunikatora (np. platformę Skype), uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez gwiazdy, a nawet zbudować nową przyjaźń. Rozmowa online będzie prywatna, bez udziału osób trzecich i potrwa tyle czasu, ile obie strony uznają za wystarczający.

„Niektóre gwiazdy przygotowały dla zwycięzców niespodzianki.Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę, że z Kasią Bosacką będzie można porozmawiać o zdrowej diecie, gotowaniu, może upiec ciasto, z Panem Adamem Wajrakiem porozmawiać o zwierzętach, życiu puszczy i pracy w znanej polskiej redakcji,
z Grzegorzem Kasdepke o pisaniu, o prawach dziecka w sposób dowcipny i mądry. Proponujemy także niesamowite spotkanie z pozostałymi Gwiazdami!To nie jest lista zamknięta, zapraszamy i rozmawiamy z kolejnymi znanymi i lubianymi”,
zachęca do udziału w aukcji Magdalena Stachowiak-Alekxandrowicz, Manager ds. PR i promocji z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Głównym celem akcji jest zebranie środków na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w czasie pandemii. Zebrane pieniądze mająpomagać dzieciom i ich rodzinom oraz opiekunom.

„W szczególności zbieramy na pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne. Chcemy uratować jak najwięcej dzieci przed przemocą i traumą, która w czasach pandemii uderzyła ze zdwojoną siłą”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

Według danych GUS na koniec 2018 roku na 100 małżeństw przypadały 33 rozwody. Liczba ta rośnie z roku na rok. Według prognoz psychologów
i socjologów zakończenie epidemii może ten proces jeszcze przyspieszyć.

Komitet Ochrony Praw Dziecka niesie rodzinom w kryzysie pomoc psychologiczną, prawną, mediacyjną, aby można było pomagać większej liczbie rodzin potrzebne są jednak dodatkowe środki. Więcej informacji o aukcji można znaleźć na stronie www.kopd.pl oraz w social mediach ( FB, Linkedin) Komitetu Ochrony Praw Dziecka.