Centrum Handlowe RONDO promuje polskie produkty

Od 22 do 25 stycznia Centrum Handlowe RONDO zaprasza na Jarmark Staropolski. Specjalnie dla miłośników dobrego smaku do Bydgoszczy zjadą producenci z różnych zakątków Polski, aby zaprezentować swoje wyroby.

Jarmark Staropolski to comiesięczna impreza organizowana w bydgoskim centrum handlowym, której celem jest promocja polskich produktów regionalnych, ekologicznych i wykonywanych z naturalnych składników. Zbliżające się wydarzenie będzie idealną okazją do spróbowania wyrobów przygotowanych według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia i posmakowania lokalnych kuchni z odległych krańców Polski.

Tym razem na klientów RONDA czekają m.in.: pyszne wędliny, świeże pieczywo z ziemi łódzkiej, aromatyczne sery korycińskie i oscypki, czyli wyśmienita tradycyjna żywność bez konserwantów i chemii.

Jarmark Staropolski na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń w RONDZIE. W 2015 roku będzie gościć u nas w niemal każdym miesiącu, ponieważ mieszkańcom Bydgoszczy przypadła do gustu regionalna kuchnia, pełna różnorodnych smaków i aromatów. Odwiedzając naszą galerię w najbliższy weekend każdy będzie mógł sam przekonać się, jak wiele do zaoferowania mają lokalni producenci– mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Jarmark Staropolski w RONDZIE odbywa się w godzinach otwarcia galerii.