Centrum Handlowe Osowa zaprasza na „Modowe memo”

Do 25 listopada Centrum Handlowe Osowa organizuje na swoim profilu na Facebooku konkurs „Modowe memo”, w którym liczy się refleks i spostrzegawczość. Na zwycięzców zabawy czekają zestawy stylowych gadżetów oraz karty podarunkowe na zakupy w Osowej.

Konkurs „Modowe memo” przeprowadzany jest na profilu Centrum Handlowego Osowa na Facebooku w specjalnej aplikacji konkursowej dostępnej pod adresem http://bit.ly/1wK8uML. Zadaniem uczestników konkursu jest odkrycie par identycznych kart przedstawiających asortyment najemców CH Osowa w jak najkrótszym czasie oraz w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdego konkursowego dnia przyznawane są zestawy stylowych gadżetów, a nagrodami głównymi dla trzech osób, które wykażą się najlepszym refleksem i spostrzegawczością są karty podarunkowe o wartości 300, 200 oraz 100 złotych na zakupy w Osowej.

„Centrum Handlowe Osowa to nie tylko zakupy, ale także dobra zabawa podczas organizowanych przez nas konkursów. Tym razem nasi klienci mogą wziąć udział w modowej grze memory na profilu CH Osowa na Facebooku. Zapraszam wszystkich do udział w konkursie i życzę samych wygranych!” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin konkursu dostępny jest w aplikacji konkursowej na profilu CH Osowa na Facebooku pod adresem http://bit.ly/1wK8uML oraz w siedzibie Organizatora.