Bransoletka czy smartwatch?

MyKronoz, szwajcarski producent inteligentnych rozwiązań wprowadził na rynek smartwatcha skierowanego dla kobiet. Dzięki umiejętnemu połączeniu technologii z designem, użytkowniczka otrzymuje funkcjonalny produkt, który swoim wyglądem przypomina raczej element biżuterii niż zegarek.

Komfort i swoboda

Serię smartwatchy ZeBracelet2 wyposażono w moduł Bluetooth 4.0, dzięki czemu doskonale współpracują ze smartfonami z systemem Android oraz iOS (Apple). Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość korzystania z telefonu bez konieczności wyjmowania go z torebki.

Elegancki i funkcjonalny

O przychodzącym połączeniu smartwatch informuje dzwonkiem oraz delikatną wibracją. Dodatkowo na wyświetlaczu OLED wyświetla się kontakt dzwoniącego lub informacja o wiadomości sms. W przypadku nieodebranych połączeń na ekranie zegarka pojawi się odpowiedni komunikat.

Obsługa jednym przyciskiem

Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Aby rozpocząć, zakończyć lub odrzucić rozmowę wystarczy nacisnąć funkcjonalny przycisk na obudowie zegarka. Wbudowany mikrofon i głośnik znacznie ułatwiają prowadzenie rozmowy np. podczas kierowania pojazdem, czy rowerem. Wyposażony w „anti-lost” alarm ostrzeże  delikatną wibracją o tym, że znajdujesz się poza zasięgiem swojego telefonu.

Utrzymuj dobrą formę

Dzięki wbudowanemu 3-osiowemu czujnikowi, ZeBracelet2 umożliwia pomiar kroków, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, czas snu itp. Możesz sama ustanowić sobie sportowe cele i realizować je zgodnie z zalecaniami wirtualnego trenera. Bezpłatna aplikacja (dostępna na App Store lub Google Play) pozwala obserwować postępy w czasie rzeczywistym, informuje o statystykach i przypomina o treningu.

Cenę produktu ustalono na poziomie 299 zł.

Cechy urządzenia:

– Wymiary: 73x32x12,5 mm (wys.szer.gr.)
– Waga: 36 g
– Bluetooth:  4.0
– Typ baterii: Li-ion 130 mAh
– Żywotność baterii: 3 dni
– Czas ładowania: 1,5 godz.
– Pamięć: 7 dni
– Wyświetlacz: OLED
– Czujnik: 3-osiowy akcelerometr
– Temperatura pracy: od -10 do 60 ° C
– Dostępny w 6 kolorach: czarny, biały, różowy/złoty, czerwony, fioletowy, srebrny
Funkcje zegarka:

– Pomiar czasu
– Krokomierz
– Informacja o statystykach
– Pomiar czasu snu
– Pomiar odległości
– Alarm
– Pomiar spalonych kalorii
– Funkcja Goal: ustawianie i realizacja zmierzonych celów