Bollywood HD nowym klientem Shi Communication

Bollywood HD rozpoczął współpracę z agencją Shi Communication od stycznia 2017 roku. Shi Communication zajmować się będzie pełną obsługą PR-owo – marketingową stacji Bollywood HD w Polsce we współpracy z biurem ISGmedia w Izraelu.


Bollywood HD jest dostępny w ofercie takich operatorów jak Toya (pozycja 132) oraz Vectra (pozycja 322). Kanał nadaje przez całą dobę w języku polskim!

Bollywood HD jest pierwszym i jedynym kanałem telewizyjnym prezentującym wyłącznie filmy wprost
z Bollywood. Indyjskie produkcje cechuje duża emocjonalność, piękne krajobrazy, kolory, muzyka
oraz wybitni aktorzy. Bollywood HD trafia do szerokiej publiczności – kobiet, mężczyzn oraz młodzieży, serwując wysokobudżetowe produkcje realizowane z niezwykłym rozmachem. W swojej ofercie posiada filmy o miłości, nasycone piękną muzyką i tańcem, jak również mocne kino akcji pełne popisowych trików kaskaderskich i efektów specjalnych, a także dramaty, thrillery czy komedie. Dla nastolatków kanał proponuje obyczajowe filmy skłaniające do refleksji nad najważniejszymi wartościami w życiu, takimi jak przyjaźń, zaufanie, czy ambicja. Ta niezwykła mieszanka programów trafia w gusta wymagającej polskiej widowni, serwując indyjskie filmy z polskim lektorem w jakości HD!
Biblioteka kanału wzbogacana jest o ponad 600 godzin nowego kontentu rocznie!

Za dystrybucję kanału odpowiedzialna jest agencja TVPasja Sp. z o.o..

Zadaniem Shi Communication jest wdrożenie strategii promocyjnej skierowanej zarówno
do konsumentów jak i do operatorów kablowych i platform cyfrowych. Shi Communication działa na polskim rynku od czerwca 2006 roku,  przygotowując i wdrażając kampanie z zakresu PR i marketingu oraz organizując wszelkiego rodzaju eventy dla wielu cenionych na świecie międzynarodowych marek t.j. Travel Channel, Food Network, The Walt Disney Company, Polkomtel, Multibank, Siemens, Pol Mot Warfama, Mattel.