ASUS Shop świętuje urodziny – darmowa dostawa i specjalne zniżki

Oficjalny internetowy sklep firmy ASUS świętuje w listopadzie czwartą rocznicę działalności. Z tej okazji wszyscy klienci mogą liczyć na specjalne promocje i zniżki.

Każde zamówienie z ASUS Shopu, dokonane w dniach 3-14 listopada, będzie objęte darmową dostawą, bez względu na to jaka jest łączna wartość zakupionych produktów. Klient wraz ze świeżym nabytkiem otrzyma specjalny upominek od ASUSa.

Wybrane akcesoria ASUS dostępne będą za kwotę o połowę niższą od regularnej ceny sprzedaży, a inne będzie można nabyć z 15-procentowym rabatem. Ponadto, w ramach specjalnej, urodzinowej oferty, niektóre spośród bardziej wartościowych produktów kosztować będą 5% mniej niż zazwyczaj.

Dodatkowo, dokonując zakupu za kwotę przekraczają 200 zł, klient otrzyma zniżkę w wysokości 20 zł. Fani profilu ASUS Polska na Facebooku będą mogli liczyć na dodatkowe zniżki, w zamian za podzielenie się ze znajomymi informacją na temat specjalnej oferty.

Więcej informacji na temat warunków promocji i zniżek na produkty dostępne w ASUS Shopie można znaleźć na specjalnie uruchomionej stronie: http://bizdev-asus.dc.com.tw/event/event4th/pl/index.html