Arval Polska wydał pierwszy w historii model Maserati

Arval Polska (Grupa BNP Paribas) wydaje pierwszy w historii model Maserati w ramach wynajmu długoterminowego. Klient zdecydował się na wynajem w opcji full service na 48 miesięcy i z limitem 100.000 km. Oprócz finansowania, opcja ta obejmuje pełen zakres usług – od serwisu technicznego pojazdu, poprzez wymianę opon, kompletny pakiet ubezpieczenia z likwidacją szkód i assistance, samochód zastępczy najwyższej klasy bez limitu, karty paliwowe, po administrację kontaktu. W pakiet obsługi wchodzi również opcja VIP, która oprócz dedykowanego opiekuna zapewnia odbiór auta wraz z podstawieniem samochodu zastępczego i potem odstawienie samochodu w dowolnie wybranym przez klienta miejscu (tzw. jockey service).

Klient wybrał model Maserati Ghibli w kolorze Blue Passione, wersja 3.0, v6, z napędem na 4 koła, o mocy 410 KM, z automatyczną skrzynią biegów.

„Cieszy nas ten niestandardowy wybór marki Maserati przez naszego długoletniego klienta. Świadczy to o otworzeniu się klientów flotowych na nowe, niemasowe luksusowe marki samochodów. Potwierdza to także filozofię Arval Polska – chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do wszystkich marek. Wybór naszych usług przez tak wymagającego klienta jest dla nas wyróżnieniem i potwierdza wysoki poziom zadowolenia z obsługi floty” – powiedział Grzegorz Szymański, prezes Arval Service Lease Polska.

„Arval Polska poprzez ten kontrakt udowadnia, że jest firmą operacyjnie gotową na obsługę marek premium, których rynek rządzi się zupełnie innymi prawami niż w przypadku marek popularnych. Sposób estymacji wszystkich wskaźników wynajmu długoterminowego tak naprawdę jest różny, łącznie z poziomami ryzyka. Posiadamy ten know-how, żadne rozwiązanie niestandardowe nie jest dla nas problemem.” – dodaje Daniel Aleks, dyrektor operacyjny Arval Polska.