ANSWEAR i Medicine zapraszają do udziału w 3. edycji Bitwy Stylistów

Już po raz trzeci ANSWEAR organizuje Bitwę Stylistów – konkurs dla wszystkich tych, dla których moda jest życiową pasją.

Sklep ANSWEAR regularnie angażuje się w projekty mające na celu promocję młodych talentów z branży mody. Właśnie wystartowała 3. edycja cieszącej się dużym zainteresowaniem Bitwy Stylistów.

Tym razem partnerem konkursu jest Medicine – jedna z najpopularniejszych marek z oferty ANSWEAR. W związku z ogromnym sukcesem poprzedniej edycji, do której zgłosiło się prawie pół tysiąca chętnych, tegoroczna odsłona zyskała status międzynarodowy. W tym samym czasie niezależnie od edycji polskiej odbywają się również dwie edycje zagraniczne: czesko-słowacka oraz ukraińska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę bitwa2015.answear.com i przesłać zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 14 września 2015 jury w składzie: Ada Fijał (aktorka i piosenkarka), Marcin Kempski (fotograf), Marcin Świderek (szef działu Moda ELLE), oraz Magdalena Oczachowska (Art Director ANSWEAR.com) wybierze 15 finalistów, którzy otrzymają zadanie stworzenia 3 stylizacji z ubraniami marki Medicine. Na podstawie finałowych prac jury wyłoni Najlepszego Stylistę 2015.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich: stylistów, blogerów, personal shopperów oraz innych pasjonatów stylizacji, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć atrakcyjne nagrody. A jest o co walczyć! Na zwycięzców czeka publikacja w miesięczniku ELLE, iPady oraz bony na zakupy o łącznej wartości 4 000 zł.

Strona konkursu oraz szczegóły: http://bitwa2015.answear.com/