ANSWEAR.com partnerem strategicznym książki pierwszej polskiej vlogerki modowej „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!”

Kilka dni temu miała miejsce wielka premiera książki pierwszej polskiej vlogerki modowej – Magdaleny Kanoniak, znanej w sieci jako Radzka. Z dumą informujemy, że ANSWEAR.com jest głównym, strategicznym partnerem tego wydania.

ANSWEAR.com zawsze chętnie wspiera ludzi z pasją i bierze udział w ciekawych modowych projektach. Od dawna obserwujemy rozwój kanału YouTube Radzki, który od powstania odnotował około 6 milionów wyświetleń i miesięcznie oglądany jest przez dziesiątki tysięcy stałych widzów. Cenimy Magdalenę za wiedzę modową, którą chętnie dzieli się ze swoimi widzami, doradzając, jak najlepiej podkreślić strojem swoje atuty i zatuszować mankamenty. Dlatego z przyjemnością zaangażowaliśmy się w pracę nad jej pierwszą książką, udostępniając do zdjęć produkty z naszego asortymentu oraz zapewniając pełną obsługę fotograficzną wydania.

Książka „Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!” to nie tylko poradnik, w którym znajdziemy praktyczne wskazówki, jak dobrać strój do sylwetki i okazji. Autorka pokazuje w niej, jak ogromny wpływ nasze ubranie ma na to, jak się czujemy we własnej skórze i co osiągamy. To pozycja, którą powinna mieć na półce każda kobieta. Mamy nadzieję, że wiele z nich znajdzie ją w tym roku pod choinką.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Helion, a ANSWEAR.com jest partnerem strategicznym publikacji. Patronat medialny nad książką objęły portale Styl.pl, Szafa.pl oraz kanał Red Lipstick Monster.

Poradnik „Radzka radzi” jest do kupienia w ANSWEAR.com. Z okazji zbliżających się świąt każdy egzemplarz  pakujemy w eleganckie pudełko i dodajemy do niego upominki: kosmetyk z limitowanej kolekcji Tołpa by Mariusz Przybylski oraz czekoladki Chocolissimo. To idealny pomysł na prezent!

Książka w sklepie ANSWEAR.com:

http://answear.com/393728-helion-ksiazka-radzka-radzi-tobie-dobrze-w-tym.html