Amerykańskie Converse The Simpsons

Nieokrzesany Homer, troskliwa Marge, niesforny Bart, błyskotliwa Lisa i malutka Maggie – to Simpsonowie, czyli chyba najpopularniejsza amerykańska rodzina. W sezonie jesień-zima 2014 po raz 26-ty pojawili się na srebrnym ekranie oraz ponownie zagościli w kolekcji marki Converse.

 Chuck_Taylor_All_Star_The_Simpson_146811F_319pln Chuck_Taylor_All_Star_The_Simpson_146812C_319pln

The Simpsons w satyryczny sposób przedstawia kulturę i styl życia w Stanach Zjednoczonych. Perypetie żółtej rodziny można śledzić już od 25 lat i wciąż cieszą się ogromną popularnością. 28 września 2014 roku odbyła się premiera 26-tego sezonu The Simpsons. Tym samym Simpsonowieprzechodzą do historii jako najdłużej emitowany serial animowany, ale także najdłużej nadawany amerykański sitcom i serial w paśmie primetime.

 

W sezonie jesień-zima 2014 wszyscy członkowie rodziny Simpsonów po raz kolejny zagościli również na trampkach Converse. W efekcie współpracy kultowej marki butów i twórców wyjątkowej kreskówki powstało pięć modeli Chucków z podobiznami postaci z The Simpsons. Klasyczne wysokie trampki zdobią pojedyncze nadruki na kostce przedstawiające bohaterów serialu. Fani mają do wyboru model z Bartem i jego nieodłącznym rekwizytem – deskorolką, z rozgniewanym, krzyczącym Homerem oraz wersję z całą rodziną Simpsonów w komplecie. Dwa pozostałe modele są dostępne w wersji niskiej i w całości są zadrukowane postaciami z The Simpsons. Na jednym znajdziesz kolaż z podobizną Barta Simpsona, na drugim zaś motyw z Lisą i Maggie.

 

Buty z barwnymi postaciami z legendarnej kreskówki to świetna propozycja dla wszystkich fanów Simpsonów oraz kolekcjonerów wyjątkowych Chucków.