Alfa Projekt na targach Post-Expo 2014 w Sztokholmie

Alfa Projekt – oferująca innowacyjne systemy informatyczne dla usług pocztowych i kurierskich – prezentuje w dniach 23 – 25 września pełne portfolio autorskich produktów i rozwiązań w trakcie Post-Expo 2014 w Sztokholmie. Polska spółka przedstawi swoje nowoczesne, szybkie i zautomatyzowane systemy IT dla branży e-commerce niezbędne do obsługi zamówień, płatności czy efektywnej dostawy. Alfa Projekt posiada liczne kompetencje w zakresie realizacji projektów informatycznych dla każdego obszaru działalności firmy logistycznej.

W trakcie Post-Expo przewidziano szereg konferencji i paneli dyskusyjnych dotyczących najważniejszych kwestii związanych z dynamicznie rozwijającym się sektorem pocztowym. W wydarzeniu obecność zadeklarowali między innymi: operatorzy pocztowi, spółki kurierskie, firmy z zaplecza logistycznego oraz inni przedstawiciele branży.

 „Wdrożenie niezawodnych rozwiązań informatycznych odpowiadających za efektywne dostawy, to podstawa dla każdej firmy kurierskiej czy pocztowej. Obsługa wielu tysięcy zamówień jednocześnie – bez skutecznych narzędzi IT – jest po prostu niemożliwa do wykonania. Kompleksowe rozwiązania informatyczne Alfa Projekt pozwalają na pełną integrację wszystkich aspektów związanych z działalnością sklepów internetowych czy sektora KEP (kurier, ekspres, paczka). Przy dwucyfrowej dynamice wzrostu rynku e-commerce, które notuje branża w Polsce i Europie funkcjonowanie e-sklepów i firm logistycznych uzależnione jest od efektywnego i błyskawicznego przepływu informacji. Skuteczne rozwiązania informatyczne pozwalają na podstawie zebranych danych zaproponować najbardziej optymalny proces logistyczny. Nasze produkty cieszą się popularnością właśnie dlatego, że w pełni odpowiadają na dynamicznie zachodzące zmiany w e-handlu. Liczymy, że nasza obecność na Post-Expo w Sztokholmie nie będzie wyłącznie okazją do wymiany doświadczeń, ale również zapoczątkuje szereg nowych relacji biznesowych” – powiedział Jacek Zacharewicz, Prezes Zarządu Alfa Projekt.

Targi Post-Expo to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń poświęconych rozwojowi usług pocztowych i kurierskich, które ściąga ponad 3500 przedsiębiorstw