Agustin Egurrola choreografem ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce

Fot. Egurrola Dance Studio

Wszyscy Polacy z niecierpliwością czekają na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, które już niebawem odbędą się w Polsce. Inaugurację mistrzostw zaplanowano na Stadionie Narodowym w Warszawie 30 sierpnia. Ceremonię otwarcia przygotuje sam Agustin Egurrola – choreograf pierwszej polskiej zawodowej formacji tanecznej VOLT oraz wielu programów telewizyjnych i przedsięwzięć artystycznych, założyciel największej sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio a także juror programu Mam Talent.

Zdjęcie z prób do ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata

fot.egurrola-proby-do-ceremonii-otwarcia-mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-3- fot.egurrola-proby-do-ceremonii-otwarcia-mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-5-

Od kilku tygodni w szkołach Egurrola Dance Studio trwają pełne zapału próby do otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn, które już niedługo rozpoczną się w Polsce. Wśród uczestników pokazów zobaczymy przede wszystkim tancerzy grupy Volt oraz mistrzowskich formacji młodzieżowych ze szkoły Agustina Egurroli.

Prestiżu tej podniosłej chwili nadaje fakt, że ceremonię otwarcia obejrzy kilkadziesiąt tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym i miliony przed telewizorami. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w 168 krajach!

-To dla mnie ogromny zaszczyt móc przygotować choreografię do otwarcia Mistrzostw Świata. Sam jestem kibicem polskich siatkarzy i doskonale rozumiem, jak ważne jest to wydarzenie dla Polaków. Pracowałem nad tą koncepcją  naprawdę długo. W końcu wpadłem na pomysł, który uważam, że będzie efektowny zarówno dla widzów zgromadzonych na stadionie, jak i przed telewizorami. Wiadomo, że w telewizji wszystko wygląda inaczej. Moim celem jest, aby każdy mógł zobaczyć dokładnie ten sam efekt – mówi Agustin Egurrola.

Przygotowania  trwają już od kilku tygodni, a próby z ponad 150 tancerzami od kilku dni. Agustin Egurrola nie chce zdradzać szczegółów, ale zapewnia, że całość zaskoczy widzów. Tancerze dają z siebie wszystko. Występ przed tak dużą publicznością jednak wiąże się dla nich z ogromnym stresem. Moi tancerze są doskonale przygotowani. To profesjonaliści, którzy w Egurrola Dance Studio pracują na co dzień. Choreografia będzie dopracowana do perfekcji i jestem pewien, że poradzą sobie znakomicie! – zapewnia Egurrola.

Dodatkowym atutem występu jest obecność w projekcie DJ’a Adamusa – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Specjalnie na tę okazję przygotował on podkład do choreografii Agustina Egurroli. Możemy więc spodziewać się widowiska na najwyższym poziomie.

Jaką wyjątkową taneczno-sportową prezentację tym razem przygotował Agustin Egurrola? Przekonajcie się będąc z nami już 30 sierpnia.